REMIGIUSZ KUŹMIŃSKI
absolwent Akademii Muzycznej w Bydgoszczy
w klasie wokalistyki jazzowej i klasycznej
oraz dyrygentury jazzowej i klasycznej
z tytułem magistra sztuki

REMIGIUSZ KUŹMIŃSKI
absolwent Akademii Muzycznej w Bydgoszczy
w klasie wokalistyki jazzowej i klasycznej
oraz dyrygentury jazzowej i klasycznej
z tytułem magistra sztuki

REMIGIUSZ KUŹMIŃSKI
absolwent Akademii Muzycznej w Bydgoszczy
w klasie wokalistyki jazzowej i klasycznej
oraz dyrygentury jazzowej i klasycznej
z tytułem magistra sztuki

ROK 2020

Wywiad w ogólnopolskim portalu muzycznym

Wpis z dnia: 31-12-2020

W dniu 31 grudnia br. na łamach portalu Wyspa Muzyki FM ukazał się wywiad z Remigiuszem Kuźmińskim. Przeczytacie w nim między innymi o sposobie artysty na racjonalne odżywianie, a także o covidzie, z którym przyszło mu się zmierzyć w ostatnim czasie. Rozmowę przeprowadził redaktor Przemysław Kokot.

Wywiad w Radiu Wągrowiec WR FM

Wpis z dnia: 30-11-2020

W dniu 30 września br. na antenie Radia Wągrowiec WR FM odbyła się emisja wywiadu z Remigiuszem Kuźmińskim, który wystąpił w audycji Gość Dnia prowadzonej przez redaktora Macieja Januchowskiego.

Mistrzowskie Warsztaty Wokalne

Wpis z dnia: 27-11-2020
Mistrzowskie Warsztaty WokalneWięcej

Remigiusz Kuźmiński uczestniczył (on-line) w Mistrzowskich Warsztatach Wokalnych zorganizowanych przez jego macierzystą uczelnię Akademię Muzyczną w Bydgoszczy. Były one przeznaczone dla studentów, absolwentów i wykładowców wyższych uczelni muzycznych, a poprowadził je słynny baryton Mariusz Kwiecień.

Wywiad w portalu bydgoskim

Wpis z dnia: 29-10-2020

W dniu 29 października br. na łamach portalu bydgoskiego pojawił się wywiad z Remigiuszem Kuźmińskim, który przeprowadziła redaktor Katarzyna Czelusta. Muzyk opowiedział m.in. o toksycznych i nieszczerych relacjach międzyludzkich, których doświadczył w swoim życiu.

Wywiad w ogólnopolskim portalu muzycznym

Wpis z dnia: 15-10-2020

W dniu 15 października br. ukazał się kolejny wywiad z Remigiuszem Kuźmińskim. Tym razem artysta wziął udział w rozmowie z redaktorem Łukaszem Dębowskim reprezentującym portal Polska Płyta Polska Muzyka.

Wywiad w ogólnopolskim portalu muzycznym

Wpis z dnia: 10-10-2020

W dniu 10 października br. na łamach portalu Cameral Music będącego partnerem Radia RMF Classic, ukazał się wywiad z Remigiuszem Kuźmińskim. Muzyk rozmawiał z redaktor Marią Łakomik na temat jakiego jeszcze nie było, a mianowicie o tym jak masa ciała wpływa na pracę sceniczną artysty.

Wywiad w ogólnopolskim portalu muzycznym

Wpis z dnia: 18-09-2020

W dniu 18 września br. na łamach portalu Nuta FM ukazał się wywiad z Remigiuszem Kuźmińskim, który przeprowadziła redaktor Jolanta Bigos-Piłat. Tematem rozmowy było między innymi wydanie najnowszego singla.

Artykuł w portalu bydgoskim

Wpis z dnia: 28-08-2020

O najnowszym singlu jazzowym "Bądź moim natchnieniem" w wykonaniu Remigiusza Kuźmińskiego informuje jeden z popularnych bydgoskich portali. Autorem artykułu, który ukazał się 28 sierpnia br. jest redaktor Katarzyna Czelusta.

Singiel "Bądź moim natchnieniem"

Wpis z dnia: 18-08-2020

W dniu 18 sierpnia br. ukazał się utwór jazzowy "Bądź moim natchnieniem" w wykonaniu Remigiusza Kuźmińskiego. Muzyka: A.Kopff. Słowa: W.Młynarski. Produkcja i realizacja nagrania: MG Studio Bydgoszcz - Marcin Grzella.

Relacja w portalu Tygodnika Pałuki

Wpis z dnia: 17-08-2020

W dniu 17 sierpnia br. w portalu Tygodnika Pałuki ukazała się relacja z koncertu w wykonaniu Darii Wójcik - śpiew (sopran), Remigiusza Kuźmińskiego - śpiew (tenor) i Adriany Wdziękońskiej - fortepian (akompaniament), który miał ostatnio miejsce w Pałacu Kultury w Lubostroniu. Autorem publikacji jest redaktor Magdalena Kruszka.

Koncert w Lubostroniu

Wpis z dnia: 16-08-2020

Pałac Kultury w Lubostroniu współpracuje z Akademią Muzyczną w Bydgoszczy organizując cykliczne koncerty w wykonaniu wykładowców, absolwentów i studentów bydgoskiej uczelni. W dniu 16 sierpnia br. wystąpili: Daria Wójcik - śpiew (sopran), Remigiusz Kuźmiński - śpiew (tenor) i Adriana Wdziękońska - fortepian (akompaniament).

Wywiad i występ sceniczny w TVP3 Bydgoszcz

Wpis z dnia: 12-08-2020

W dniu 12 sierpnia br. Remigiusz Kuźmiński udzielił wywiadu i zaśpiewał w programie na żywo "Region Pełen Lata" w TVP3 Bydgoszcz prowadzonym przez redaktor Urszulę Guźlecką. Przed laty bydgoski oddział Telewizji Polskiej gościł artystę także w programach takich jak "Cafe Lato" i "Letni Salon Trójki".

Koncert w Strzelnie

Wpis z dnia: 07-08-2020

W dniu 7 sierpnia br. w średniowiecznej Rotundzie Św. Prokopa w Strzelnie odbył się koncert zatytułowany "Dźwiękiem i sercem malowane", podczas którego wystąpili Daria Wójcik - śpiew (sopran) i Remigiusz Kuźmiński - śpiew (tenor). Artyści wykonali kompozycje z gatunku muzyki świeckiej i chrześcijańskiej.

Artykuł w portalu Gminy Barcin

Wpis z dnia: 14-07-2020

W dniu 14 lipca br. Gmina Barcin opublikowała na swoim portalu artykuł autorstwa Jarosława Drozdowskiego na temat teledysku do singla "Tłumy serc" w wykonaniu Darii Wójcik - śpiew (sopran) i Remigiusza Kuźmińskiego - śpiew (tenor).

Artykuł w portalu Tygodnika Pałuki

Wpis z dnia: 13-07-2020

W dniu 13 lipca br. w portalu Tygodnika Pałuki ukazał się artykuł dotyczący nowo powstałego singla i teledysku "Tłumy serc" w wykonaniu sopranistki Darii Wójcik i tenora Remigiusza Kuźmińskiego. Autorem publikacji jest redaktor Justyna Wojciechowska.

Singiel i teledysk "Tłumy serc"

Wpis z dnia: 11-07-2020

W dniu 11 lipca br. ukazał się singiel i teledysk "Tłumy serc" w wykonaniu Darii Wójcik - śpiew (sopran) i Remigiusza Kuźmińskiego - śpiew (tenor). Muzyka: S.Hoduń. Słowa: K.Wojtyła. Produkcja i realizacja nagrania: MG Studio Bydgoszcz - Marcin Grzella oraz gościnny operator kamery: Renata Wójcik.

Sesja nagraniowa

Wpis z dnia: 09-07-2020

W dniu 9 lipca br. Daria Wójcik i Remigiusz Kuźmiński nagrywali w bydgoskim MG Studio nowy wspólny singiel. Już niebawem odbędzie się jego premiera.

Wywiad w ogólnopolskim portalu muzycznym

Wpis z dnia: 12-06-2020

W dniu 12 czerwca br. na łamach portalu Muzotakt pojawił się nnowy wywiad z Remigiuszem Kuźmińskim. W trakcie rozmowy z redaktorem Michałem Kubusem artysta opowiadał między innymi o izolacji epidemicznej i związanym z nią zastoju pracy zawodowej.

Relacja na stronie OPP DH Toruń

Wpis z dnia: 28-01-2020

W dniu 28 stycznia br. na stronie OPP DH Toruń opublikowano relację z koncertu Darii Wójcik i Remigiusza Kuźmińskiego, który w minionym czasie odbył się w sali koncertowej toruńskiego Domu Harcerza z okazji 100. rocznicy powrotu Torunia do wolnej Polski.

Koncert w Toruniu

Wpis z dnia: 23-01-2020

W dniu 23 stycznia br. w sali koncertowej OPP "Dom Harcerza" w Toruniu odbył się koncert w wykonaniu Darii Wójcik - śpiew (sopran) i Remigiusza Kuźmińskiego - śpiew (tenor). Wydarzenie zatytułowane "Z wolnością nam do twarzy" zorganizowane zostało z okazji 100. rocznicy powrotu Torunia do wolnej Polski.

Wywiad w Radiu Żnin FM

Wpis z dnia: 19-01-2020

W dniu 19 stycznia br. na antenie Radia Żnin FM odbyła się emisja wywiadu z Remigiuszem Kuźmińskim. Muzyk wystąpił w audycji "Znani i mniej znani" prowadzonej przez Marię Wardą.

Wywiad w ogólnopolskim portalu muzycznym

Wpis z dnia: 09-01-2020

W dniu 9 stycznia br. na łamach portalu JazzSoul ukazał się wywiad z Remigiuszem Kuźmińskim. Przeczytacie w nim między innymi o wydarzeniach zawodowych artysty z minionego roku. Rozmowę przeprowadził redaktor Mateusz Ryman.

Koncert w Gębicach

Wpis z dnia: 06-01-2020

W dniu 6 stycznia br. w  Kościele w Gębicach odbył się koncert w wykonaniu Darii Wójcik - śpiew (sopran) i Remigiusza Kuźmińskiego - śpiew (tenor). Soliści zaprezentowali program kolędowy i pastorałkowy. Wydarzenie zostało zorganizowane z okazji Święta Trzech Króli.