REMIGIUSZ KUŹMIŃSKI
absolwent Akademii Muzycznej w Bydgoszczy
w klasie wokalistyki jazzowej i klasycznej
oraz dyrygentury jazzowej i klasycznej
z tytułem magistra sztuki

REMIGIUSZ KUŹMIŃSKI
absolwent Akademii Muzycznej w Bydgoszczy
w klasie wokalistyki jazzowej i klasycznej
oraz dyrygentury jazzowej i klasycznej
z tytułem magistra sztuki

REMIGIUSZ KUŹMIŃSKI
absolwent Akademii Muzycznej w Bydgoszczy
w klasie wokalistyki jazzowej i klasycznej
oraz dyrygentury jazzowej i klasycznej
z tytułem magistra sztuki

ROK 2019

Koncert w Sadkach

Wpis z dnia: 15-12-2019

W dniu 15 grudnia br. w sali koncertowej GOK w Sadkach odbył się koncert. Wystąpili Daria Wójcik - śpiew (sopran), Remigiusz Kuźmiński - śpiew (tenor) i Izabela Wojciechowska - fortepian (akompaniament). Artyści byli gośćmi specjalnymi podczas gali podsumowującej festiwal rękodzieła.

Koncert w Jeleniej Górze

Wpis z dnia: 23-11-2019

W dniu 22 listopada br. w Klubie Artystycznym "Czekoladziarnia" w Jeleniej Górze odbył się koncert Remigiusza Kuźmińskiego. W klimatycznym miejscu spotkań twórczych artysta wykonał kompozycje pochodzące z albumów solowych.

Wywiad i relacja w Radiu Opole

Wpis z dnia: 20-10-2019

W dniu 20 października br. na antenie Radia Opole w audycji "Słuchać i Słyszeć" wyemitowano wywiad z Remigiuszem Kuźmińskim oraz relację z jego koncertu, który w ostatnim czasie miał miejsce w opolskiej sali koncertowej Studia M im. SBB.

Koncert w Wałbrzychu

Wpis z dnia: 19-10-2019

Remigiusz Kuźmiński po raz kolejny przejechał setki kilometrów, aby na drugim końcu Polski wykonać koncert. W dniu 18 października br. artysta wystąpił w Fundacji "Przytulisko Artystyczne Pod Pretekstem" w Wałbrzychu. Zaprezentował kompozycje własnego autorstwa i nie tylko.

Relacja w TV Barcin

Wpis z dnia: 10-10-2019

W dniu 10 października br. na antenie Telewizji Barcin została wyemitowana relacja z koncertu Remigiusza Kuźmińskiego, który w ostatnim czasie wystąpił wraz z Darią Wójcik w barcińskiej bibliotece z okazji Międzynarodowego Dnia Muzyki i promocji swojej najnowszej płyty.

Koncert w Opolu

Wpis z dnia: 07-10-2019

W dniu 6 października br. w sali koncertowej Studia M im. SBB Radia Opole odbył się koncert w wykonaniu Remigiusza Kuźmińskiego. Artysta wykonał program złożony z utworów autorskich i nie tylko w stylistyce pop-jazzowej, musicalowej i literackiej. Koncert poprowadziła Marzena Mielcarek.

Relacja na stronie BPMiG Barcin

Wpis z dnia: 04-10-2019

W dniu 4 października br. na stronie BPMiG Barcin opublikowano relację z koncertu Darii Wójcik i Remigiusza Kuźmińskiego, który w minionym czasie odbył się w barcińskiej bibliotece z okazji Międzynarodowego Dnia Muzyki i promocji trzeciej płyty solowej Remigiusza.

Koncert w Barcinie

Wpis z dnia: 02-10-2019

W dniu 2 października br. w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Barcin odbył się koncert z okazji Międzynarodowego Dnia Muzyki w wykonaniu Remigiusza Kuźmińskiego, który jednocześnie był okazją do promocji wydanej niedawno jego trzeciej płyty solowej. Artysta do gościnnego występu zaprosił Darię Wójcik.

Wywiad w Radiu Wągrowiec WR FM

Wpis z dnia: 30-09-2019

W dniu 30 września br. na antenie Radia Wągrowiec WR FM, które obejmuje obszar Pałuk i północnej Wielkopolski, odbyła się emisja wywiadu z Remigiuszem Kuźmińskim. W audycji Gość Dnia prowadzonej przez Macieja Januchowskiego muzyk opowiadał o swojej pracy artystycznej.

Artykuł w Portalu Pogłos Barcina

Wpis z dnia: 09-09-2019

Pogłos Barcina to gminna gazeta lokalna wydawana przez MDK w Barcinie. W najnowszym wydaniu z 9 września br. znalazł się artykuł na temat Remigiusza Kuźmińskiego. Autorem publikacji jest Jarosław Drozdowski.

Artykuł w portalu Kuriera Nakielskiego

Wpis z dnia: 18-07-2019

W dniu 18 lipca br. na łamach portalu Kuriera Nakielskiego napisano o premierze najnowszej płyty solowej Remigiusza Kuźmińskiego. Autorem publikacji jest Robert Koniec.

Artykuł w portalu kcyńskim

Wpis z dnia: 16-07-2019

W dniu 16 lipca br. Remigiusz Kuźmiński znalazł się w jednej z publikacji portalu internetowego Kcynia Info. W krótkim, treściwym artykule zostały podane wiadomości o trzeciej płycie solowej wokalisty, która została wydana kilka dni temu, a także wątek recenzji albumu. Autorem publikacji jest Robert Koniec.

Artykuł w Tygodniku Bydgoskim

Wpis z dnia: 12-07-2019

Miasto studenckie Remigiusza Kuźmińskiego z dumą wspiera jego twórczość i pracę artystyczną. W dniu 13 lipca br. o najnowszej płycie solowej artysty napisał portal Tygodnika Bydgoskiego. Autorem artykułu jest redaktor Marta Kocoń.

Trzecia płyta solowa

Wpis z dnia: 10-07-2019

W dniu 10 lipca br. ukazała się trzecia płyta solowa Remigiusza Kuźmińskiego. Album zawiera siedem kompozycji autorskich i nie tylko, w gatunku muzyki pop - jazzowej i literackiej. Drugi utwór na płycie artysta napisał specjalnie dla swojej Siostrzenicy/Chrześniaczki ZUZI. Producentem albumu i realizatorem nagrań jest MG Studio Bydgoszcz - Marcin Grzella.

Artykuł w portalu Gminy Barcin

Wpis z dnia: 01-07-2019

W dniu 1 lipca br. w portalu Gminy Barcin, z której pochodzi Remigiusz Kuźmiński, ukazał się o nim artykuł. Publikacja przedstawia sylwetkę artysty, dom rodzinny, tradycje muzyczne, przebieg edukacji muzycznej, a także informacje o jego trzeciej płycie solowej. Autorem publikacji jest Jarosław Drozdowski.

Artykuł w portalu Tygodnika Pałuki

Wpis z dnia: 22-06-2019

W dniu 22 czerwca br. w portalu Tygodnika Pałuki ukazał się artykuł autorstwa Magdaleny Kruszki na temat zbliżającej się wielkimi krokami premiery trzeciej płyty solowej Remigiusza Kuźmińskiego. W artykule tym przeczytacie między innymi o repertuarze nowego krążka oraz o przebiegu jego realizacji.

Wywiad w ogólnopolskim portalu muzycznym

Wpis z dnia: 18-06-2019

W dniu 18 czerwca br. na łamach portalu Polska Płyta Polska Muzyka ukazał się wywiad z Remigiuszem Kuźmińskim. Znajdziecie w nim informacje między innymi o zbliżającej się premierze trzeciej płyty solowej artysty, a także szczegóły powstawania tej płyty. Autorem publikacji jest Łukasz Dębowski.

Sesja nagraniowa

Wpis z dnia: 08-06-2019

W dniu 8 czerwca br. w bydgoskiej Wytwórni Nagraniowej MG Studio odbyła się sesja nagraniowa trzeciej płyty solowej Remigiusza Kuźmińskiego. Nagrania rozpoczęły się w godzinach popołudniowych i potrwały do samego wieczora. Premiera nowego albumu przewidywana jest na lipiec.

Koncert we Wrocławiu

Wpis z dnia: 24-05-2019

W dniu 24 maja br. w Fundacji Poetycko - Muzycznej “Pieśniarze” we Wrocławiu odbył się koncert Remigiusza Kuźmińskiego. Muzyk wykonał kompozycje pop - jazzowe, musicalowe i literackie. Dolnośląska publiczność była zachwycona kunsztem wokalnym artysty.

Koncert w Gnieźnie

Wpis z dnia: 03-05-2019

W dniu 3 maja br. w Kościele Św. Wawrzyńca w Gnieźnie podczas obchodów Konstytucji III Maja wystąpił Remigiusz Kuźmiński. Artysta wykonał pieśni patriotyczne i muzykę chrześcijańską. Gdy wybrzmiały dźwięki takich utworów jak "Polskie kwiaty" i "Żeby Polska była Polską" słuchacze ocierali łzy z twarzy.

Wywiad w Radiu PiK

Wpis z dnia: 23-04-2019

"Salon Klasyczny" to audycja w Radiu PiK prezentująca osobistości muzyki klasycznej i jazzowej, w tym wykładowców, absolwentów i studentów wyższych uczelni artystycznych. W dniu 22 kwietnia br. gościem programu Magdy Jasińskiej był absolwent bydgoskiej Akademii Muzycznej - Remigiusz Kuźmiński.

Koncert w Białych Błotach

Wpis z dnia: 07-04-2019

W dniu 7 kwietnia br. w Kościele w Białych Błotach odbył się koncert w wykonaniu sopranistki Darii Wójcik i tenora Remigiusza Kuźmińskiego. Artyści wykonali pieśni wielkopostne solo i w duetach otrzymując od publiczności owacje na stojąco. Pięknym zwieńczeniem koncertu był występ wokalistów na bis.

Koncert w Ślesinie

Wpis z dnia: 08-03-2019

W dniu 8 marca br. w Centrum Kultury w Ślesinie odbył się koncert Remigiusza Kuźmińskiego. Artysta wykonał utwory musicalowe, literackie oraz kompozycje retro z okresu dwdziestolecia międzywojennego. Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach Międzynarodowego Święta Kobiet.

Relacja w TV Barcin

Wpis z dnia: 31-01-2019

W dniu 31 stycznia br. na antenie Telewizji Barcin wyemitowana została relacja z koncertu Darii Wójcik i Remigiusza Kuźmińskiego, którzy w ostatnim czasie wystąpili w barcińskiej bibliotece w ramach promocji swojej wspólnej płyty duetowej.

Koncert w Lubostroniu

Wpis z dnia: 27-01-2019

W dniu 27 stycznia br. w Kościele w Lubostroniu wystąpili, Daria Wójcik - śpiew (sopran) i Remigiusz Kuźmiński - śpiew (tenor). Usłyszeliśmy dźwięki kolęd oraz kilka interpretacji muzyki religijnej. Sopranistka zauroczyła słuchaczy pieśnią „Ave Maria” M.Lorenca, natomiast tenor pieśnią „Ave Maria” J.S.Bacha/Ch.Gounoda.

Koncert w Jabłówku

Wpis z dnia: 27-01-2019

W dniu 27 stycznia br. w Kościele w Jabłówku odbył się koncert sopranistki Darii Wójcik i tenora Remigiusza Kuźmińskiego. Usłyszeliśmy kolędy i kompozycje muzyki chrześcijańskiej. Sopranistka zauroczyła słuchaczy pieśnią „Ave Maria” M.Lorenca, natomiast tenor pieśnią „Ave Maria” J.S.Bacha/Ch.Gounoda.

Relacja na stronie BPMiG Barcin

Wpis z dnia: 25-01-2019

W dniu 25 stycznia br. na stronie BPMiG Barcin opublikowano relację z koncertu Darii Wójcik i Remigiusza Kuźmińskiego, który w ostatnim czasie odbył się w barcińskiej bibliotece z okazji promocji ich pierwszej płyty duetowej.

Koncert w Barcinie

Wpis z dnia: 23-01-2019

W dniu 23 stycznia br. w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Barcin odbył się koncert promujący pierwszą wspólną płytę sopranistki Darii Wójcik i tenora Remigiusza Kuźmińskiego. Wokaliści wykonali utwory pochodzące z tej płyty, a także kompozycje zimowe.

Relacja na stronie PiMBP Nakło nad Notecią

Wpis z dnia: 21-01-2019

W dniu 21 stycznia br. na stronie PiMBP Nakło nad Notecią ukazała się relacja z koncertu Darii Wójcik i Remigiusza Kuźmińskiego, który w ostatnim czasie odbył się w nakielskiej bibliotece.

Koncert w Nakle nad Notecią

Wpis z dnia: 17-01-2019

W dniu 17 stycznia br. w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Nakle nad Notecią odbył się koncert Darii Wójcik - śpiew (sopran) i Remigiusza Kuźmińskiego - śpiew (tenor). Soliści wykonali repertuar musicalowy, pop - operowy i operetkowy wprowadzając publiczność w znakomity nastrój.

Wywiad w ogólnopolskim portalu muzycznym

Wpis z dnia: 16-01-2019

W dniu 16 stycznia br. na łamach portalu Nuta FM ukazał się wywiad z Remigiuszem Kuźmińskim. Artysta w rozmowie z redaktor Jolantą Bigos-Piłat opowiedział o swoim życiu artystycznym i prywatnym, a także o trudnościach dzisiejszego świata.

Relacja na stronie GOK Sadki

Wpis z dnia: 07-01-2019

W dniu 7 stycznia br. na stronie GOK Sadki została opublikowana relacja z koncertu Darii Wójcik - śpiew (sopran), Remigiusza Kuźmińskiego - śpiew (tenor) i Izabeli Wojciechowskiej - fortepian (akompaniament), który odbył się ostatnio w sali koncertowej ośrodka kultury w Sadkach.

Koncert w Sadkach

Wpis z dnia: 05-01-2019

W dniu 5 stycznia br. w sali koncertowej GDK w Sadkach odbył się koncert, podczas którego wystąpili Daria Wójcik - śpiew (sopran), Remigiusz Kuźmiński - śpiew (tenor) i Izabela Wojciechowska - fortepian (akompaniament). Troje artystów, których łączy środowisko bydgoskiej kultury wykonało kolędy, utwory musicalowe i pop-operowe.