REMIGIUSZ KUŹMIŃSKI
- absolwent Akademii Muzycznej
im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy
w klasie wokalistyki jazzowej i klasycznej
oraz dyrygentury jazzowej i klasycznej
z tytułem magistra sztuki

REMIGIUSZ KUŹMIŃSKI
- absolwent Akademii Muzycznej
im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy
w klasie wokalistyki jazzowej i klasycznej
oraz dyrygentury jazzowej i klasycznej
z tytułem magistra sztuki

REMIGIUSZ KUŹMIŃSKI
- absolwent Akademii Muzycznej
im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy
w klasie wokalistyki jazzowej i klasycznej
oraz dyrygentury jazzowej i klasycznej
z tytułem magistra sztuki

ROK 2016

Koncert w Bydgoszczy

Data publikacji: 2016-12-23
Koncert w Bydgoszczy

W piątek (23 grudnia 2016 roku) w sali koncertowej Fundacji „Światłownia” w Bydgoszczy odbył się koncert w wykonaniu wokalisty Remigiusza Kuźmińskiego. Artysta zaprezentował kolędy, pastorałki i utwory zimowe w jazzujących aranżacjach.

Singiel świąteczny "Dzień jeden w roku"

Data publikacji: 2016-12-22
Singiel świąteczny

W czwartek (22 grudnia 2016 roku) ukazał się singiel świąteczny "Dzień jeden w roku" w wykonaniu Remigiusza Kuźmińskiego (tenor) i Darii Wójcik (sopran). Realizatorem nagrania jest bydgoska Wytwórnia Nagraniowa MG Studio. Materiał dostępny tutaj oraz w zakładce dyskografia.

Relacja w TV Grudziądz

Data publikacji: 2016-12-20
Relacja w TV Grudziądz

W grudniowym magazynie "Qultura" Telewizji Grudziądz została wyemitowana relacja z koncertu Remigiusza Kuźmińskiego, który w niedzielę (18 grudnia) wraz z Darią Wójcik wystąpił na deskach grudziądzkiego teatru. Materiał do obejrzenia dostępny jest tutaj oraz w zakładce media.

Koncert w Grudziądzu

Data publikacji: 2016-12-18
Koncert w Grudziądzu

W niedzielę (18 grudnia 2016 roku) w sali koncertowej Centrum Kultury "Teatr" w Grudziądzu odbył się koncert w wykonaniu Remigiusza Kuźmińskiego (tenor) i zaproszonej przez niego do wspólnego występu Darii Wójcik (sopran). Artyści wykonali repertuar musicalowy, operetkowy, pop - operowy, oraz pastorałki i utwory zimowe. Zdjęcia dostępne w zakładce galeria.

Koncert w Malborku

Data publikacji: 2016-12-15
Koncert w Malborku

W czwartek (15 grudnia 2016 roku) na Zamku Krzyżackim w Malborku odbył się koncert w wykonaniu Remigiusza Kuźmińskiego (wokal) i Adriany Wdziękońskiej (fortepian). Wydarzenie zatytułowane "Kraina muzyki z klasą w przedświątecznym klimacie" zostało zorganizowane w ramach cyklu "Zamkowe Kameralia". Artyści wykonali repertuar musicalowy i literacki oraz kolędy i pastorałki. Zdjęcia dostępne w zakładce galeria.

Koncert w Silnie

Data publikacji: 2016-11-11
Koncert w Silnie

W piątek (11 listopada 2016 roku) w sali widowiskowej Domu Kultury w Silnie k. Chojnic odbył się koncert w wykonaniu wokalisty Remigiusza Kuźmińskiego. Wydarzenie zostało zorganizowane z okazji Święta Odzyskania Niepodległości. Artysta wykonał pieśni patriotyczne i literackie w autorskich aranżacjach.

Koncert w Łabiszynie

Data publikacji: 2016-11-10
Koncert w Łabiszynie

W czwartek (10 listopada 2016 roku) w sali widowiskowej Łabiszyńskiego Domu Kultury w Łabiszynie odbył się koncert Remigiusza Kuźmińskiego. Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach Święta Niepodległości, które Patronatem objął Burmistrz Łabiszyna - Jacek Idzi Kaczmarek. Artysta wykonał pieśni patriotyczne i literackie w autorskich aranżacjach.

Pierwsza płyta solowa

Data publikacji: 2016-10-31
Pierwsza płyta solowa

W poniedziałek (31 października 2016 roku) ukazała się pierwsza płyta solowa Remigiusza Kuźmińskiego. Zawiera ona utwory dyplomowe, które artysta wykonywał podczas obrony magisterskiej w Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, a także wiele innych kompozycji pop - jazzowych i literackich. Producentem płyty jest tradycyjnie bydgoska Wytwórnia Nagraniowa MG Studio. Materiał dostępny w zakładce dyskografia.

Koncert w Kruszwicy

Data publikacji: 2016-10-31
Koncert w Kruszwicy

W poniedziałek (31 października 2016 roku) w Kościele Św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Kruszwicy odbył się koncert Remigiusza Kuźmińskiego (tenor), który do gościnnego występu zaprosił Darię Wójcik (sopran). Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach Nocy Świętych zatytułowanej "Dzielmy się chlebem ku niebu". Artyści wykonali muzykę chrześcijańską i literacką.

Relacja w TV Barcin

Data publikacji: 2016-10-06
Relacja w TV Barcin

W czwartek (6 października 2016 roku) na antenie Telewizji Barcin została wyemitowana relacja z koncertu Remigiusza Kuźmińskiego, który w środę (28 września) wystąpił w barcińskiej bibliotece z okazji Międzynarodowego Dnia Muzyki. Materiał do obejrzenia dostępny jest tutaj oraz w zakładce media.

Koncert w Barcinie

Data publikacji: 2016-09-28
Koncert w Barcinie

W środę (28 września 2016 roku) w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Barcin odbył się koncert Remigiusza Kuźmińskiego. Wydarzenie zatytułowane "Muzyka mową duszy" zostało zorganizowane z okazji Międzynarodowego Dnia Muzyki. Relacja organizatora znajduje się tutaj.

Koncert w Sadłogoszczy

Data publikacji: 2016-09-10
Koncert w Sadłogoszczy

W sobotę (10 września 2016 roku) na scenie plenerowej przy Miejskim Ośrodku Kultury w Sadłogoszczy odbył się koncert w wykonaniu Remigiusza Kuźmińskiego (tenor), który do wspólnego występu zaprosił Darię Wójcik (sopran). Ponadto wystąpił także zespół "Poligrodzianie" z Politechniki Poznańskiej. Artyści wykonali repertuar musicalowy, pop - operowy i operetkowy.

Koncert w Bydgoszczy

Data publikacji: 2016-09-09
Koncert w Bydgoszczy

W piątek (9 września 2016 roku) w sali koncertowej Fundacji „Światłownia” w Bydgoszczy odbył się koncert w wykonaniu wokalisty Remigiusza Kuźmińskiego. Artysta wykonał repertuar muzyki pop - jazzowej i literackiej. Wprowadził publiczność w niepowtarzalną atmosferę oraz wywołał wiele wzruszeń. Zdjęcia dostępne w zakładce galeria.

Teledysk do utworu "Just show me how to love you"

Data publikacji: 2016-08-20
Teledysk do utworu

W sobotę (20 sierpnia 2016 roku) ukazał się teledysk do utworu "Just show me how to love you" w wykonaniu tenora Remigiusza Kuźmińskiego i sopranistki Darii Wójcik. Producentem i realizatorem nagrania audio jest bydgoskie MG Studio. Materiał dostępny tutaj oraz w zakładce dyskografia.

Artykuł w portalu Pałuki

Data publikacji: 2016-08-10
Artykuł w portalu Pałuki

W środę (10 sierpnia 2016 roku) w Portalu Pałuki opublikowano artykuł na temat Remigiusza Kuźmińskiego. Przeczytacie w nim między innymi o pracy artysty oraz o jego pochodzeniu i rodzinnych uwarunkowaniach muzycznych. Autorem artykułu jest Magdalena Kruszka. Materiał dostępny tutaj oraz w zakładce media.

Koncert w Kartuzach

Data publikacji: 2016-07-22
Koncert w Kartuzach

W piątek (22 lipca 2016 roku) w Amfiteatrze Letnim Parku Solidarności w Kartuzach odbył się koncert w wykonaniu wokalisty Remigiusza Kuźmińskiego. Wydarzenie zostało wpisane w ramach Dni Kultury Kaszubskiej. Artysta wykonał muzykę pop - jazzową i literacką. Zdjęcia dostępne w zakładce galeria.

Relacja w TV Barcin

Data publikacji: 2016-07-07
Relacja w TV Barcin

W jednym z lipcowych wydań informacyjnych Telewizji Barcin została wyemitowana relacja z koncertu Remigiusza Kuźmińskiego, który w sobotę (8 lipca) wystąpił w barcińskiej bibliotece w ramach Sympozjum poświęconemu Jakubowi Wojciechowskiemu. Materiał do obejrzenia dostępny jest tutaj oraz w zakładce media.

Koncert w Ostromecku

Data publikacji: 2016-07-03
Koncert w Ostromecku

W niedzielę (3 lipca 2016 roku) na scenie plenerowej Pałacu Parkowego w Ostromecku odbył się koncert w wykonaniu Remigiusza Kuźmińskiego (tenor), któremu towarzyszyły Daria Wójcik (sopran) i Adriana Wdziękońska (fortepian). Wydarzenie zatytułowanie "Najpiękniejsze duety i nie tylko..." zostało zorganizowane w ramach cyklu letniego "Muzyczne Tarasy".

Koncert w Barcinie

Data publikacji: 2016-07-02
Koncert w Barcinie

W sobotę (2 lipca 2016 roku) w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Barcin odbył się koncert Remigiusza Kuźmińskiego. Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach sympozjum poświęconego pamięci Jakuba Wojciechowskiego. Artysta wykonał kompozycje pop - jazzowe, musiaclowe i literackie. Zdjęcia dostępne w zakładce galeria.

Koncert w Mamliczu

Data publikacji: 2016-06-03
Koncert w Mamliczu

W piątek (3 czerwca 2016 roku) w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Mamliczu odbył się koncert Remigiusza Kuźmińskiego. Wydarzenie zostało zorganizowane z okazji Dnia Rodzica. Wokalista zaprezentował utwory pop - jazzowe, musicalowe i literackie. Relacja organizatora dostępna tutaj oraz w zakładce media.

Koncert w Gnieźnie

Data publikacji: 2016-05-29
Koncert w Gnieźnie

W niedzielę (29 maja 2016 roku) w Kościele Św. Michała Archanioła w Gnieźnie odbył się koncert w wykonaniu Remigiusza Kuźmińskiego (tenor), któremu gościnnie towarzyszyła Daria Wójcik (sopran). Wydarzenie zostało zorganizowane z okazji Dnia Matki. Artyści wykonali repertuar muzyki chrześcijańskiej i literackiej.

Sesja zdjęciowa

Data publikacji: 2016-05-26
Sesja zdjęciowa

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wiosenną sesję zdjęciową z udziałem wokalisty Remigiusza Kuźmińskiego, która ukazała się w Dzień Matki (26 maja 2016 roku). Serdecznie polecamy! Materiał dostępny w zakładce galeria.

Koncert w Gościeszynie

Data publikacji: 2016-05-14
Koncert w Gościeszynie

W sobotę (14 maja 2016 roku) w Sanktuarium Matki Bożej w Gościeszynie odbył się koncert w wykonaniu Remigiusza Kuźmińskiego (tenor) oraz zaproszonej przez niego Darii Wójcik (sopran). Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach uroczystości jubileuszowej 30. Lecia Święceń Kapłańskich Proboszcza Parafii.

Koncert w Kruszwicy

Data publikacji: 2016-05-13
Koncert w Kruszwicy

W piątek (13 maja 2016 roku) w Bazylice Kolegiackiej Św. Piotra i Pawła w Kruszwicy odbył się koncert w wykonaniu Remigiusza Kuźmińskiego (tenor), któremu gościnnie towarzyszyła Daria Wójcik (sopran). Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach 35. rocznicy tragicznego zamachu na Ojca Świętego - Jana Pawła II. Konferansjerkę koncertu poprowadziła Justyna Majewska - Michy.

Koncert w Gnieźnie

Data publikacji: 2016-05-01
Koncert w Gnieźnie

W niedzielę (1 maja 2016 roku) w Kościele Św. Wawrzyńca w Gnieźnie odbył się koncert w wykonaniu Remigiusza Kuźmińskiego (tenor) i zaproszonej przez niego do wspólnego występu Darii Wójcik (sopran). Artyści zaprezentowali repertuar muzyki chrześcijańskiej i utwory literackie.

Lista Przebojów w Radiu Żnin FM

Data publikacji: 2016-04-06
Lista Przebojów w Radiu Żnin FM

Mamy zaszczyt poinformować, że utwory: "Blisko" i "Na horyzoncie marzeń" w wykonaniu Remigiusza Kuźmińskiego, znalazły się na pierwszym miejscu Listy Przebojów Radia Żnin FM. Wszystkim, którzy oddali głos na artystę, bardzo serdecznie dziękujemy i w dalszym ciągu zachęcamy do głosowania! Materiał radiowy dostępny tutaj oraz w zakładce media.

Wywiad w Radiu Żnin FM

Data publikacji: 2016-04-01
Wywiad w Radiu Żnin FM

W piątek (1 kwietnia 2016 roku) Remigiusz Kuźmiński był Gościem Dnia Radia Żnin FM. Czy łatwo jest żyć z muzyki w dobie Internetu? Jakie są efekty połączenia muzyki rozrywkowej z klasycznym repertuarem? Ile trzeba poświęcić na drodze do kariery w branży rozrywkowej? Na te i inne pytania artysta odpowiadał w programie na żywo prowadzonym przez Jarka Brzeskiego. Materiał radiowy dostępny tutaj oraz w zakładce media.

Koncert w Żninie

Data publikacji: 2016-03-12
Koncert w Żninie

W sobotę (12 marca 2016 roku) w sali widowiskowej Żnińskiego Domu Kultury w Żninie odbył się koncert w wykonaniu Remigiusza Kuźmińskiego (tenor), któremu towarzyszyły Daria Wójcik (sopran) i Adriana Wdziękońska (fortepian). Wydarzenie zatytułowane było "Dźwięk, Dusza i Serce". Artyści wykonali repertuar musicalowy, pop - operowy i operetkowy. Zdjęcia dostępne w zakładce galeria.

Koncert w Bydgoszczy

Data publikacji: 2016-03-11
Koncert w Bydgoszczy

W piątek (11 marca 2016 roku) w sali koncertowej Fundacji „Światłownia” w Bydgoszczy odbył się koncert w wykonaniu tenora Remigiusza Kuźmińskiego. Artysta do wspólnego występu zaprosił sopranistkę Darię Wójcik. Muzycy wykonali repertuar z gatunku muzyki pop - jazzowej, musicalowej, pop - operowej, operetkowej i literackiej.

Koncert w Rogowie

Data publikacji: 2016-03-08
Koncert w Rogowie

We wtorek (8 marca 2016 roku) w sali widowiskowej Gminnego Domu Kultury w Rogowie odbył się koncert w wykonaniu Remigiusza Kuźmińskiego (tenor) i zaproszonej przez niego do wspólnego występu Darii Wójcik (sopran). Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach Międzynarodowego Dnia Kobiet. Artyści wykonali utwory musicalowe, operetkowe i pop - operowe.

Koncert w Ciechocinku

Data publikacji: 2016-02-13
Koncert w Ciechocinku

W sobotę (13 lutego 2016 roku) w auli widowiskowej Leczniczy "Gracja" i "Chemik" w Ciechocinku odbył się koncert w wykonaniu Remigiusza Kuźmińskiego (tenor) i jego gościa scenicznego Darii Wójcik (sopran). Artyści zaprezentowali nastrojowe utwory o tematyce miłosnej.

Koncert w Sadłogoszczy

Data publikacji: 2016-02-12
Koncert w Sadłogoszczy

W piątek (12 lutego 2016 roku) w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Sadłogoszczy odbył się koncert w wykonaniu wokalisty Remigiusza Kuźmińskiego. Wydarzenie zostało zorganizowane z okazji Święta Zakochanych. Artysta wykonał liryczne utwory o tematyce miłosnej.

Koncert w Mogilnie

Data publikacji: 2016-02-10
Koncert w Mogilnie

W niedzielę (10 stycznia 2016 roku) na scenie w Hali Widowiskowo - Sportowej w Mogilnie odbył się koncert wokalisty Remigiusza Kuźmińskiego. Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Artysta wykonał repertuar w klimacie muzyki pop - jazzowej.

Koncert w Orchowie

Data publikacji: 2016-01-24
Koncert w Orchowie

W niedzielę (24 stycznia 2016 roku) w Kościel Chrystusa Dobrego Pasterza w Orchowie odbył się koncert w wykonaniu Remigiusza Kuźmińskiego (tenor), który do wspólnego występu zaprosił Darię Wójcik (sopran). Wydarzenie zostało zorganizowane z okazji powitania Nowego Roku '2016. Artyści wyśpiewali kolędy, pastorałki i utwory zimowe.

Zjazd absolwentów Akademii Muzycznej w Bydgoszczy

Data publikacji: 2016-01-23
Zjazd absolwentów Akademii Muzycznej w Bydgoszczy

Remigiusz Kuźmiński został zaproszony do udziału w zjeździe absolwentów swojej macierzystej uczelni - Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy i uroczystości jubileuszowej 30-lecia istnienia uczelnianego chóru kameralnego. Wydarzenie odbyło się w sobotę (23 stycznia 2016 roku) w bydgoskiej Filharmonii Pomorskiej i Hotelu Holiday Inn. Zdjęcia z czasów studiów dostępne w zakładce galeria!

Koncert w Bydgoszczy

Data publikacji: 2016-01-09
Koncert w Bydgoszczy

W piątek (9 stycznia 2016 roku) w sali koncertowej Fundacji „Światłownia” w Bydgoszczy odbył się koncert w wykonaniu wokalisty Remigiusza Kuźmińskiego. Wydarzenie zostało zorganizowane z okazji powitania Nowego Roku '2016. Artysta wykonał kolędy, pastorałki i utwory zimowe w jazzujących aranżacjach.

Koncert w Ostromecku

Data publikacji: 2016-01-03
Koncert w Ostromecku

W niedzielę (3 stycznia 2016 roku) w Pałacu Parkowym w Ostromecku odbył się koncert w wykonaniu Remigiusza Kuźmińskiego (tenor), który do wspólnego występu zaprosił Darię Wójcik (sopran). Wydarzenie zostało zorganizowane z okazji powitania Nowego Roku '2016. Artyści wykonali kolędy, pastorałki i utwory zimowe. Relacja organizatora dostępna tutaj oraz w zakładce media.