REMIGIUSZ KUŹMIŃSKI
absolwent Akademii Muzycznej w Bydgoszczy
w klasie wokalistyki jazzowej i klasycznej
oraz dyrygentury jazzowej i klasycznej
z tytułem magistra sztuki

REMIGIUSZ KUŹMIŃSKI
absolwent Akademii Muzycznej w Bydgoszczy
w klasie wokalistyki jazzowej i klasycznej
oraz dyrygentury jazzowej i klasycznej
z tytułem magistra sztuki

REMIGIUSZ KUŹMIŃSKI
absolwent Akademii Muzycznej w Bydgoszczy
w klasie wokalistyki jazzowej i klasycznej
oraz dyrygentury jazzowej i klasycznej
z tytułem magistra sztuki

ROK 2016

Koncert w Bydgoszczy

Wpis z dnia: 23-12-2016

W dniu 23 grudnia br. w sali koncertowej Fundacji „Światłownia” w Bydgoszczy odbył się koncert w wykonaniu wokalisty Remigiusza Kuźmińskiego. Artysta zaprezentował kolędy, pastorałki i utwory zimowe w jazzujących aranżacjach.

Singiel świąteczny

Wpis z dnia: 22-12-2016

W dniu 22 grudnia br. ukazał się singiel świąteczny "Dzień jeden w roku". Wykonali go Daria Wójcik - śpiew (sopran) i Remigiusz Kuźmiński - śpiew (tenor). Produkcja i realizacja nagrania: MG Studio Bydgoszcz - Marcin Grzella.

Relacja w TV Grudziądz

Wpis z dnia: 20-12-2016

W dniu 20 grudnia br. w magazynie "Qultura" Telewizji Grudziądz została wyemitowana relacja z koncertu Remigiusza Kuźmińskiego, który w ostatnim czasie wystąpił wraz z Darią Wójcik na deskach grudziądzkiego teatru.

Koncert w Grudziądzu

Wpis z dnia: 18-12-2016

W dniu 18 grudnia br. w sali koncertowej Centrum Kultury "Teatr" w Grudziądzu odbył się koncert. Wystąpili Daria Wójcik - śpiew (sopran) i Remigiusz Kuźmiński - śpiew (tenor). Artyści wykonali repertuar musicalowy, operetkowy, pop-operowy, oraz pastorałki i utwory zimowe.

Koncert w Malborku

Wpis z dnia: 15-12-2016

W dniu 15 grudnia br. na Zamku w Malborku odbył się koncert, podczas którego wystąpili absolwenci Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, Remigiusz Kuźmiński - śpiew (tenor) i Adriana Wdziękońska - fortepian (akompaniament). Wydarzenie zatytułowane "Kraina muzyki z klasą w przedświątecznym klimacie" zostało zorganizowane w ramach cyklu "Zamkowe Kameralia".

Koncert w Silnie

Wpis z dnia: 11-11-2016

W dniu 11 listopada br. w sali widowiskowej Domu Kultury w Silnie odbył się koncert w wykonaniu wokalisty Remigiusza Kuźmińskiego. Wydarzenie zostało zorganizowane z okazji Święta Odzyskania Niepodległości. Artysta wykonał pieśni patriotyczne i literackie.

Koncert w Łabiszynie

Wpis z dnia: 10-11-2016

W dniu 10 listopada br. w sali widowiskowej ŁDK w Łabiszynie odbył się koncert Remigiusza Kuźmińskiego. Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach Święta Niepodległości, które Patronatem objął Burmistrz Łabiszyna - Jacek Idzi Kaczmarek. Artysta wykonał pieśni patriotyczne i literackie.

Pierwsza płyta solowa

Wpis z dnia: 31-10-2016

W dniu 31 października br. ukazała się pierwsza płyta solowa Remigiusza Kuźmińskiego. Zawiera ona utwory dyplomowe, które artysta wykonywał podczas obrony magisterskiej w AMFN w Bydgoszczy, a także wiele innych kompozycji pop - jazzowych i literackich. Producentem płyty i realizatorem nagrań jest Wytwórnia MG Studio Bydgoszcz - Marcin Grzella.

Koncert w Kruszwicy

Wpis z dnia: 31-10-2016

W dniu 31 października br. w Kościele Św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Kruszwicy odbył się koncert Darii Wójcik - śpiew (sopran) i Remigiusza Kuźmińskiego - śpiew (tenor). Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach Nocy Świętych zatytułowanej "Dzielmy się chlebem ku niebu"

Relacja w TV Barcin

Wpis z dnia: 06-10-2016

W dniu 6 października br. na antenie Telewizji Barcin została wyemitowana relacja z koncertu Remigiusza Kuźmińskiego, który w ostatnim czasie wystąpił w barcińskiej bibliotece z okazji Międzynarodowego Dnia Muzyki.

Relacja na stronie BPMiG Barcin

Wpis z dnia: 30-09-2016

W dniu 30 września br. na stronie BPMiG Barcin ukazała się relacja z koncertu Remigiusza Kuźmińskiego, który w minionym czasie odbył się w barcińskiej bibliotece z okazji Międzynarodowego Dnia Muzyki.

Koncert w Barcinie

Wpis z dnia: 28-09-2016

W dniu 28 września br. w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Barcin odbył się koncert Remigiusza Kuźmińskiego. Wydarzenie zatytułowane "Muzyka mową duszy" zostało zorganizowane z okazji Międzynarodowego Dnia Muzyki.

Koncert w Sadłogoszczy

Wpis z dnia: 10-09-2016

W dniu 10 września br. na scenie plenerowej przy MDK w Sadłogoszczy odbył się koncert w wykonaniu Darii Wójcik - śpiew (sopran) i Remigiusza Kuźmińskiego - śpiew (tenor). Ponadto wystąpił także zespół "Poligrodzianie" z Politechniki Poznańskiej.

Koncert w Bydgoszczy

Wpis z dnia: 09-09-2016

W dniu 9 września br. w sali koncertowej Fundacji „Światłownia” w Bydgoszczy odbył się koncert w wykonaniu wokalisty Remigiusza Kuźmińskiego. Artysta wykonał repertuar muzyki pop - jazzowej i literackiej.

Singiel i teledysk "Just show me how to love you"

Wpis z dnia: 20-08-2016

W dniu 20 sierpnia br. ukazał się singiel i teledysk "Just show me how to love you" w wykonaniu Darii Wójcik - śpiew (sopran)  i Remigiusza Kuźmińskiego - śpiew (tenor). Muzyka: D.B.Bembo. Słowa: A.Cassella. Produkcja i realizacja nagrania: MG Studio Bydgoszcz - Marcin Grzella.

Artykuł w portalu Tygodnika Pałuki

Wpis z dnia: 10-08-2016

W dniu 10 sierpnia br. w portalu Tygodnika Pałuki opublikowano artykuł na temat Remigiusza Kuźmińskiego. Przeczytacie w nim między innymi o pracy artysty, jego pochodzeniu i rodzinnych uwarunkowaniach muzycznych. Twórcą artykułu jest redaktor Magdalena Kruszka.

Koncert w Kartuzach

Wpis z dnia: 22-07-2016

W dniu 22 lipca br. w Amfiteatrze Letnim Parku Solidarności w Kartuzach odbył się koncert w wykonaniu wokalisty Remigiusza Kuźmińskiego. Wydarzenie zostało wpisane w ramach Dni Kultury Kaszubskiej. Artysta wykonał muzykę pop - jazzową i literacką.

Relacja w TV Barcin

Wpis z dnia: 07-07-2016

W dniu 7 lipca br  w wydaniu nformacyjnym Telewizji Barcin została wyemitowana relacja z koncertu Remigiusza Kuźmińskiego, który w ostatnim czasie wystąpił w barcińskiej bibliotece w ramach sympozjum poświęconemu Jakubowi Wojciechowskiemu.

Koncert w Ostromecku

Wpis z dnia: 03-07-2016

W dniu 3 lipca br. na scenie plenerowej Pałacu w Ostromecku odbył się koncert, podczas którego wystąpili Daria Wójcik - śpiew (sopran), Remigiusz Kuźmiński - śpiew (tenor) i Adriana Wdziękońska - fortepian (akompaniament). Wydarzenie zatytułowanie "Najpiękniejsze duety i nie tylko..." zorganizowano w ramach cyklu letniego "Muzyczne Tarasy".

Koncert w Barcinie

Wpis z dnia: 02-07-2016

W dniu 2 lipca br. w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Barcin odbył się koncert Remigiusza Kuźmińskiego. Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach sympozjum poświęconego pamięci Jakuba Wojciechowskiego.

Relacja na stronie BPMiG Barcin

Wpis z dnia: 06-06-2016

W dniu 6 czerwca br. na stronie BPMiG Barcin opublikowano relację z koncertu Remigiusza Kuźmińskiego, który w ostatnim czasie odbył się w MDK i Bibliotece w Mamliczu.

Koncert w Mamliczu

Wpis z dnia: 03-06-2016

W dniu 3 czerwca br. w sali widowiskowej MDK i Biblioteki w Mamliczu odbył się koncert Remigiusza Kuźmińskiego. Wydarzenie zostało zorganizowane z okazji Dnia Rodzica. Wokalista zaprezentował utwory pop - jazzowe, musicalowe i literackie.

Koncert w Gnieźnie

Wpis z dnia: 29-05-2016
Koncert w GnieźnieWięcej

W dniu 29 maja br. w Kościele Św. Michała Archanioła w Gnieźnie odbył się koncert. Wystąpili Daria Wójcik - śpiew (sopran) i Remigiusz Kuźmiński - śpiew (tenor). Wydarzenie zostało zorganizowane z okazji Dnia Matki. Artyści wykonali repertuar muzyki chrześcijańskiej i literackiej.

Sesja zdjęciowa

Wpis z dnia: 26-05-2016

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wiosenną sesję zdjęciową z udziałem wokalisty Remigiusza Kuźmińskiego, która ukazała się 26 maja br.

Koncert w Gościeszynie

Wpis z dnia: 14-05-2016

W dniu 14 maja br. w Sanktuarium Matki Bożej w Gościeszynie odbył się koncert w wykonaniu Darii Wójcik - śpiew (sopran) i Remigiusza Kuźmińskiego - śpiew (tenor). Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach uroczystości jubileuszowej 30. Lecia Święceń Kapłańskich Proboszcza Parafii.

Koncert w Kruszwicy

Wpis z dnia: 13-05-2016

W dniu 13 maja br. w Bazylice w Kruszwicy wystąpili Daria Wójcik - śpiew (sopran), Remigiusz Kuźmiński - śpiew (tenor) i Teresa Klonowska - poezja (recytacja). Wydarzenie zorganizowano w ramach 35. rocznicy tragicznego zamachu na Ojca Świętego - Jana Pawła II. Konferansjerkę poprowadziła Justyna Majewska-Michy.

Koncert w Gnieźnie

Wpis z dnia: 01-05-2016

W dniu 1 maja br. w Kościele Św. Wawrzyńca w Gnieźnie odbył się koncert w wykonaniu Darii Wójcik - śpiew (sopran) i Remigiusza Kuźmińskiego - śpiew (tenor). Artyści zaprezentowali repertuar muzyki chrześcijańskiej i utwory literackie.

Lista przebojów Radia Żnin FM

Wpis z dnia: 06-04-2016

Mamy zaszczyt poinformować, że utwory: "Blisko" i "Na horyzoncie marzeń" w wykonaniu Remigiusza Kuźmińskiego, znalazły się na pierwszym miejscu Listy Przebojów Radia Żnin FM.

Wywiad w Radiu Żnin FM

Wpis z dnia: 01-04-2016

W dniu 1 kwietnia br. Remigiusz Kuźmiński był Gościem Dnia Radia Żnin FM. Czy łatwo jest żyć z muzyki w dobie Internetu? Jakie są efekty połączenia muzyki rozrywkowej z klasycznym repertuarem? Ile trzeba poświęcić na drodze do kariery? Na te i inne pytania artysta odpowiadał w audycji Jarka Brzeskiego.

Koncert w Żninie

Wpis z dnia: 12-03-2016

W dniu 12 marca br. w sali widowiskowej ŻDK w Żninie odbył się koncert, podczas którego wystąpili Daria Wójcik - śpiew (sopran), Remigiusz Kuźmiński - śpiew (tenor) i Adriana Wdziękońska - fortepian (alompaniament). Wydarzenie zatytułowane było "Dźwięk, Dusza i Serce". Artyści wykonali repertuar musicalowy, pop-operowy i operetkowy.

Koncert w Bydgoszczy

Wpis z dnia: 11-03-2016

W dniu 11 marca br. w sali koncertowej Fundacji „Światłownia” w Bydgoszczy odbył się koncert w wykonaniu sopranistki Darii Wójcik i tenora Remigiusza Kuźmińskiego. Muzycy wykonali repertuar musicalowy, pop - operowy, operetkowy i literacki.

Koncert w Rogowie

Wpis z dnia: 08-03-2016

W dniu 8 marca br. w sali koncertowej Gminnego Domu Kultury w Rogowie odbył się koncert w wykonaniu Darii Wójcik - śpiew (sopran) i Remigiusza Kuźmińskiego - śpiew (tenor). Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach Międzynarodowego Dnia Kobiet.

Koncert w Ciechocinku

Wpis z dnia: 13-02-2016
Koncert w CiechocinkuWięcej

W dniu 13 lutego br. w auli widowiskowej Leczniczy "Gracja" i "Chemik" w Ciechocinku odbył się koncert w wykonaniu Darii Wójcik - śpiew (sopran) i Remigiusza Kuźmińskiego - śpiew (tenor). Artyści zaprezentowali nastrojowe utwory o tematyce miłosnej.

Koncert w Sadłogoszczy

Wpis z dnia: 12-02-2016

W dniu 12 lutego br. w sali widowiskowej MDK w Sadłogoszczy odbył się koncert w wykonaniu Remigiusza Kuźmińskiego - wokalisty (tenora). Wydarzenie zostało zorganizowane z okazji Święta Zakochanych. Artysta wykonał liryczne utwory o tematyce miłosnej.

Koncert w Orchowie

Wpis z dnia: 24-01-2016

W dniu 24 stycznia br. w Kościele w Orchowie odbył się koncert w wykonaniu Darii Wójcik - śpiew (sopran) i Remigiusza Kuźmińskiego - śpiew (tenor). Wydarzenie zostało zorganizowane z okazji powitania Nowego Roku '2016. Artyści wyśpiewali kolędy, pastorałki i utwory zimowe.

Zjazd absolwentów Akademii Muzycznej w Bydgoszczy

Wpis z dnia: 23-01-2016

Remigiusz Kuźmiński został zaproszony do udziału w zjeździe absolwentów swojej macierzystej uczelni - AMFN w Bydgoszczy i jubileuszu 30-lecia istnienia uczelnianego chóru kameralnego. Wydarzenie odbyło się 23 stycznia br. w bydgoskiej Filharmonii Pomorskiej i Hotelu Holiday Inn.

Koncert w Mogilnie

Wpis z dnia: 10-01-2016

W dniu 10 stycznia br. na scenie w Hali Widowiskowo - Sportowej w Mogilnie odbył się koncert wokalisty Remigiusza Kuźmińskiego. Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Koncert w Bydgoszczy

Wpis z dnia: 09-01-2016

W dniu 9 stycznia br. w sali koncertowej Fundacji „Światłownia” w Bydgoszczy odbył się koncert Remigiusza Kuźmińskiego. Wydarzenie zostało zorganizowane z okazji powitania Nowego Roku '2016. Artysta wykonał kolędy, pastorałki i utwory zimowe w jazzujących aranżacjach.

Relacja na stronie Pałacu Ostromecko

Wpis z dnia: 05-01-2016

W dniu 5 stycznia br. na stronie Pałacu Ostromecko została opublikowana relacja z koncertu Darii Wójcik i Remigiusza Kuźmińskiego, który w ostatnim czasie odbył się w ostromeckim pałacu parkowym.

Koncert w Ostromecku

Wpis z dnia: 03-01-2016

W dniu 3 stycznia br. w Pałacu w Ostromecku odbył się koncert w wykonaniu Darii Wójcik - śpiew (sopran) i Remigiusza Kuźmińskiego - śpiew (tenor). Wydarzenie zostało zorganizowane z okazji powitania Nowego Roku '2016. Artyści wykonali kolędy, pastorałki i utwory zimowe.