Remigiusz Kuźmiński | Oficjalna Strona Artysty

REMIGIUSZ KUŹMIŃSKI
absolwent Akademii Muzycznej w Bydgoszczy
w klasie wokalistyki jazzowej i klasycznej
oraz dyrygentury jazzowej i klasycznej
z tytułem magistra sztuki

REMIGIUSZ KUŹMIŃSKI
absolwent Akademii Muzycznej w Bydgoszczy
w klasie wokalistyki jazzowej i klasycznej
oraz dyrygentury jazzowej i klasycznej
z tytułem magistra sztuki

REMIGIUSZ KUŹMIŃSKI
absolwent Akademii Muzycznej w Bydgoszczy
w klasie wokalistyki jazzowej i klasycznej
oraz dyrygentury jazzowej i klasycznej
z tytułem magistra sztuki

ROK 2016

Koncert w Bydgoszczy

Wpis z dnia: 23-12-2016
Koncert w Bydgoszczy

W piątek (23 grudnia 2016 roku) w sali koncertowej Fundacji „Światłownia” w Bydgoszczy odbył się koncert w wykonaniu wokalisty Remigiusza Kuźmińskiego. Artysta zaprezentował kolędy, pastorałki i utwory zimowe w jazzujących aranżacjach.

Singiel świąteczny "Dzień jeden w roku"

Wpis z dnia: 22-12-2016
Singiel świąteczny

W czwartek (22 grudnia 2016 roku) ukazał się singiel świąteczny "Dzień jeden w roku" w wykonaniu Darii Wójcik (sopran) i Remigiusza Kuźmińskiego (tenor). Producentem i realizatorem nagrania jest bydgoska Wytwórnia MG Studio. Materiał do posłuchania dostępny tutaj i w zakładce dyskografia, natomiast w dziale galeria można spojrzeć na foto z sesji nagraniowej.

Relacja w TV Grudziądz

Wpis z dnia: 20-12-2016
Relacja w TV Grudziądz

W grudniowym magazynie "Qultura" Telewizji Grudziądz została wyemitowana relacja z koncertu Remigiusza Kuźmińskiego, który w niedzielę (18 grudnia) wraz z Darią Wójcik wystąpił na deskach grudziądzkiego teatru. Materiał do obejrzenia dostępny jest tutaj oraz w zakładce media.

Koncert w Grudziądzu

Wpis z dnia: 18-12-2016
Koncert w Grudziądzu

W niedzielę (18 grudnia 2016 roku) w sali koncertowej Centrum Kultury "Teatr" w Grudziądzu odbył się koncert w wykonaniu Darii Wójcik (sopran) i Remigiusza Kuźmińskiego (tenor). Artyści wykonali repertuar musicalowy, operetkowy, pop - operowy, oraz pastorałki i utwory zimowe. Foto dostępne jest w dziale galeria.

Koncert w Malborku

Wpis z dnia: 15-12-2016
Koncert w Malborku

W czwartek (15 grudnia 2016 roku) na Zamku Krzyżackim w Malborku odbył się koncert w wykonaniu Remigiusza Kuźmińskiego (wokal) i Adriany Wdziękońskiej (fortepian). Wydarzenie zatytułowane "Kraina muzyki z klasą w przedświątecznym klimacie" zostało zorganizowane w ramach cyklu "Zamkowe Kameralia". Artyści wykonali repertuar musicalowy i literacki oraz kolędy i pastorałki. Foto zobaczysz w dziale galeria.

Koncert w Silnie

Wpis z dnia: 11-11-2016
Koncert w Silnie

W piątek (11 listopada 2016 roku) w sali widowiskowej Domu Kultury w Silnie k. Chojnic odbył się koncert w wykonaniu wokalisty Remigiusza Kuźmińskiego. Wydarzenie zostało zorganizowane z okazji Święta Odzyskania Niepodległości. Artysta wykonał pieśni patriotyczne i literackie w autorskich aranżacjach. Foto dostępne w dziale galeria.

Koncert w Łabiszynie

Wpis z dnia: 10-11-2016
Koncert w Łabiszynie

W czwartek (10 listopada 2016 roku) w sali widowiskowej Łabiszyńskiego Domu Kultury w Łabiszynie odbył się koncert Remigiusza Kuźmińskiego. Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach Święta Niepodległości, które Patronatem objął Burmistrz Łabiszyna - Jacek Idzi Kaczmarek. Artysta wykonał pieśni patriotyczne i literackie w autorskich aranżacjach. Foto dostępne jest w dziale galeria.

Pierwsza płyta solowa

Wpis z dnia: 31-10-2016
Pierwsza płyta solowa

W poniedziałek (31 października 2016 roku) ukazała się pierwsza płyta solowa Remigiusza Kuźmińskiego. Zawiera ona utwory dyplomowe, które artysta wykonywał podczas obrony magisterskiej w Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, a także wiele innych kompozycji pop - jazzowych i literackich. Producentem płyty jest tradycyjnie bydgoska Wytwórnia Nagraniowa MG Studio. Materiał dostępny jest w zakładce dyskografia.

Koncert w Kruszwicy

Wpis z dnia: 31-10-2016
Koncert w Kruszwicy

W poniedziałek (31 października 2016 roku) w Kościele Św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Kruszwicy odbył się koncert Darii Wójcik (sopran) i Remigiusza Kuźmińskiego (tenor). Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach Nocy Świętych zatytułowanej "Dzielmy się chlebem ku niebu". Artyści wykonali muzykę chrześcijańską i literacką.

Relacja w TV Barcin

Wpis z dnia: 06-10-2016
Relacja w TV Barcin

W czwartek (6 października 2016 roku) na antenie Telewizji Barcin została wyemitowana relacja z koncertu Remigiusza Kuźmińskiego, który w środę (28 września) wystąpił w barcińskiej bibliotece z okazji Międzynarodowego Dnia Muzyki. Materiał do obejrzenia dostępny jest tutaj oraz w zakładce media.

Koncert w Barcinie

Wpis z dnia: 28-09-2016
Koncert w Barcinie

W środę (28 września 2016 roku) w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Barcin odbył się koncert Remigiusza Kuźmińskiego. Wydarzenie zatytułowane "Muzyka mową duszy" zostało zorganizowane z okazji Międzynarodowego Dnia Muzyki. Relacja organizatora znajduje się tutaj. Foto dostępne w dziale galeria.

Koncert w Sadłogoszczy

Wpis z dnia: 10-09-2016
Koncert w Sadłogoszczy

W sobotę (10 września 2016 roku) na scenie plenerowej przy Miejskim Ośrodku Kultury w Sadłogoszczy odbył się koncert w wykonaniu Darii Wójcik (sopran) i Remigiusza Kuźmińskiego (tenor). Ponadto wystąpił także zespół "Poligrodzianie" z Politechniki Poznańskiej. Artyści wykonali repertuar musicalowy, pop - operowy i operetkowy.

Koncert w Bydgoszczy

Wpis z dnia: 09-09-2016
Koncert w Bydgoszczy

W piątek (9 września 2016 roku) w sali koncertowej Fundacji „Światłownia” w Bydgoszczy odbył się koncert w wykonaniu wokalisty Remigiusza Kuźmińskiego. Artysta wykonał repertuar muzyki pop - jazzowej i literackiej. Wprowadził publiczność w niepowtarzalną atmosferę oraz wywołał wiele wzruszeń. Foto dostępne w dziale galeria.

Singiel i teledysk "Just show me how to love you"

Wpis z dnia: 20-08-2016
Singiel i teledysk

W sobotę (20 sierpnia 2016 roku) ukazał się singiel i teledysk "Just show me how to love you" w wykonaniu sopranistki Darii Wójcik i tenora Remigiusza Kuźmińskiego. Muzyka: D.B.Bembo, Słowa: A.Cassella. Produkcja, nagranie audio, mix mastering - MG Studio Bydgoszcz Marcin Grzella. Nagranie video - WS. Montaż video - Remigiusz Kuźmiński. Materiał dostępny tutaj oraz w zakładce dyskografia.

Artykuł w portalu Tygodnika Pałuki

Wpis z dnia: 10-08-2016
Artykuł w portalu Tygodnika Pałuki

W środę (10 sierpnia 2016 roku) w portalu Tygodnika Pałuki opublikowano artykuł na temat Remigiusza Kuźmińskiego. Przeczytacie w nim między innymi o pracy artysty, jego pochodzeniu i rodzinnych uwarunkowaniach muzycznych. Twórcą artykułu jest Magdalena Kruszka. Materiał dostępny tutaj oraz w zakładce media.

Koncert w Kartuzach

Wpis z dnia: 22-07-2016
Koncert w Kartuzach

W piątek (22 lipca 2016 roku) w Amfiteatrze Letnim Parku Solidarności w Kartuzach odbył się koncert w wykonaniu wokalisty Remigiusza Kuźmińskiego. Wydarzenie zostało wpisane w ramach Dni Kultury Kaszubskiej. Artysta wykonał muzykę pop - jazzową i literacką. Foto dostępne w dziale galeria.

Relacja w TV Barcin

Wpis z dnia: 07-07-2016
Relacja w TV Barcin

W jednym z lipcowych wydań informacyjnych Telewizji Barcin została wyemitowana relacja z koncertu Remigiusza Kuźmińskiego, który w sobotę (8 lipca) wystąpił w barcińskiej bibliotece w ramach sympozjum poświęconemu Jakubowi Wojciechowskiemu. Materiał do obejrzenia dostępny jest tutaj oraz w zakładce media.

Koncert w Ostromecku

Wpis z dnia: 03-07-2016
Koncert w Ostromecku

W niedzielę (3 lipca 2016 roku) na scenie plenerowej Pałacu Parkowego w Ostromecku odbył się koncert w wykonaniu Darii Wójcik (sopran), Remigiusza Kuźmińskiego (tenor) i Adriany Wdziękońskiej (fortepian). Wydarzenie zatytułowanie "Najpiękniejsze duety i nie tylko..." zostało zorganizowane w ramach cyklu letniego "Muzyczne Tarasy".

Koncert w Barcinie

Wpis z dnia: 02-07-2016
Koncert w Barcinie

W sobotę (2 lipca 2016 roku) w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Barcin odbył się koncert Remigiusza Kuźmińskiego. Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach sympozjum poświęconego pamięci Jakuba Wojciechowskiego. Artysta wykonał kompozycje pop - jazzowe, musiaclowe i literackie. Foto dostępne jest w dziale galeria.

Koncert w Mamliczu

Wpis z dnia: 03-06-2016
Koncert w Mamliczu

W piątek (3 czerwca 2016 roku) w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Mamliczu odbył się koncert Remigiusza Kuźmińskiego. Wydarzenie zostało zorganizowane z okazji Dnia Rodzica. Wokalista zaprezentował utwory pop - jazzowe, musicalowe i literackie. Relacja organizatora dostępna tutaj oraz w zakładce media.

Koncert w Gnieźnie

Wpis z dnia: 29-05-2016
Koncert w Gnieźnie

W niedzielę (29 maja 2016 roku) w Kościele Św. Michała Archanioła w Gnieźnie odbył się koncert w wykonaniu Remigiusza Kuźmińskiego (tenor), któremu gościnnie towarzyszyła Daria Wójcik (sopran). Wydarzenie zostało zorganizowane z okazji Dnia Matki. Artyści wykonali repertuar muzyki chrześcijańskiej i literackiej.

Sesja zdjęciowa

Wpis z dnia: 26-05-2016
Sesja zdjęciowa

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wiosenną sesję zdjęciową z udziałem wokalisty Remigiusza Kuźmińskiego, która ukazała się w Dzień Matki (26 maja 2016 roku). Trzy ujęcia można obejrzeć w zakładce galeria. Serdecznie polecamy!

Koncert w Gościeszynie

Wpis z dnia: 14-05-2016
Koncert w Gościeszynie

W sobotę (14 maja 2016 roku) w Sanktuarium Matki Bożej w Gościeszynie odbył się koncert w wykonaniu Darii Wójcik (sopran) i Remigiusza Kuźmińskiego (tenor). Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach uroczystości jubileuszowej 30. Lecia Święceń Kapłańskich Proboszcza Parafii.

Koncert w Kruszwicy

Wpis z dnia: 13-05-2016
Koncert w Kruszwicy

W piątek (13 maja 2016 roku) w Bazylice Kolegiackiej Św. Piotra i Pawła w Kruszwicy odbył się koncert w wykonaniu Darii Wójcik (sopran) i Remigiusza Kuźmińskiego (tenor). Autorską poezję deklamowała Teresa Klonowska. Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach 35. rocznicy tragicznego zamachu na Ojca Świętego - Jana Pawła II. Konferansjerkę koncertu poprowadziła Justyna Majewska-Michy.

Koncert w Gnieźnie

Wpis z dnia: 01-05-2016
Koncert w Gnieźnie

W niedzielę (1 maja 2016 roku) w Kościele Św. Wawrzyńca w Gnieźnie odbył się koncert w wykonaniu Darii Wójcik (sopran) i Remigiusza Kuźmińskiego (tenor). Artyści zaprezentowali repertuar muzyki chrześcijańskiej i utwory literackie.

Lista Przebojów w Radiu Żnin FM

Wpis z dnia: 06-04-2016
Lista Przebojów w Radiu Żnin FM

Mamy zaszczyt poinformować, że utwory: "Blisko" i "Na horyzoncie marzeń" w wykonaniu Remigiusza Kuźmińskiego, znalazły się na pierwszym miejscu Listy Przebojów Radia Żnin FM. Wszystkim, którzy oddali głos na artystę, bardzo serdecznie dziękujemy i w dalszym ciągu zachęcamy do głosowania! Materiał radiowy dostępny tutaj oraz w zakładce media.

Wywiad w Radiu Żnin FM

Wpis z dnia: 01-04-2016
Wywiad w Radiu Żnin FM

W piątek (1 kwietnia 2016 roku) Remigiusz Kuźmiński był Gościem Dnia Radia Żnin FM. Czy łatwo jest żyć z muzyki w dobie Internetu? Jakie są efekty połączenia muzyki rozrywkowej z klasycznym repertuarem? Ile trzeba poświęcić na drodze do kariery w branży rozrywkowej? Na te i inne pytania artysta odpowiadał w programie na żywo prowadzonym przez Jarka Brzeskiego. Materiał radiowy dostępny tutaj i w dziale media, natomiast w dziale galeria można zobaczyć foto z nagrania.

Koncert w Żninie

Wpis z dnia: 12-03-2016
Koncert w Żninie

W sobotę (12 marca 2016 roku) w sali widowiskowej Żnińskiego Domu Kultury w Żninie odbył się koncert w wykonaniu Darii Wójcik (sopran), Remigiusza Kuźmińskiego (tenor) i Adriany Wdziękońskiej (fortepian). Wydarzenie zatytułowane było "Dźwięk, Dusza i Serce". Artyści wykonali repertuar musicalowy, pop - operowy i operetkowy. Foto można zobaczyć w dziale galeria.

Koncert w Bydgoszczy

Wpis z dnia: 11-03-2016
Koncert w Bydgoszczy

W piątek (11 marca 2016 roku) w sali koncertowej Fundacji „Światłownia” w Bydgoszczy odbył się koncert w wykonaniu sopranistki Darii Wójcik i tenora Remigiusza Kuźmińskiego. Muzycy wykonali repertuar z gatunku muzyki pop - jazzowej, musicalowej, pop - operowej, operetkowej i literackiej.

Koncert w Rogowie

Wpis z dnia: 08-03-2016
Koncert w Rogowie

We wtorek (8 marca 2016 roku) w sali widowiskowej Gminnego Domu Kultury w Rogowie odbył się koncert w wykonaniu Darii Wójcik (sopran) i Remigiusza Kuźmińskiego (tenor). Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach Międzynarodowego Dnia Kobiet. Artyści wykonali utwory musicalowe, operetkowe i pop - operowe. Foto można zobaczyć w dziale galeria.

Koncert w Ciechocinku

Wpis z dnia: 13-02-2016
Koncert w Ciechocinku

W sobotę (13 lutego 2016 roku) w auli widowiskowej Leczniczy "Gracja" i "Chemik" w Ciechocinku odbył się koncert w wykonaniu Darii Wójcik (sopran) i Remigiusza Kuźmińskiego (tenor). Artyści zaprezentowali nastrojowe utwory o tematyce miłosnej.

Koncert w Sadłogoszczy

Wpis z dnia: 12-02-2016
Koncert w Sadłogoszczy

W piątek (12 lutego 2016 roku) w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Sadłogoszczy odbył się koncert w wykonaniu wokalisty Remigiusza Kuźmińskiego. Wydarzenie zostało zorganizowane z okazji Święta Zakochanych. Artysta wykonał liryczne utwory o tematyce miłosnej.

Koncert w Orchowie

Wpis z dnia: 24-01-2016
Koncert w Orchowie

W niedzielę (24 stycznia 2016 roku) w Kościele Chrystusa Dobrego Pasterza w Orchowie odbył się koncert w wykonaniu Darii Wójcik (sopran) i Remigiusza Kuźmińskiego (tenor). Wydarzenie zostało zorganizowane z okazji powitania Nowego Roku '2016. Artyści wyśpiewali kolędy, pastorałki i utwory zimowe.

Zjazd absolwentów Akademii Muzycznej w Bydgoszczy

Wpis z dnia: 23-01-2016
Zjazd absolwentów Akademii Muzycznej w Bydgoszczy

Remigiusz Kuźmiński został zaproszony do udziału w zjeździe absolwentów swojej macierzystej uczelni - Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy i uroczystości jubileuszowej 30-lecia istnienia uczelnianego chóru kameralnego. Wydarzenie odbyło się w sobotę (23 stycznia 2016 roku) w bydgoskiej Filharmonii Pomorskiej i Hotelu Holiday Inn. Zdjęcia z czasów studiów dostępne w zakładce galeria.

Koncert w Mogilnie

Wpis z dnia: 10-01-2016
Koncert w Mogilnie

W niedzielę (10 stycznia 2016 roku) na scenie w Hali Widowiskowo - Sportowej w Mogilnie odbył się koncert wokalisty Remigiusza Kuźmińskiego. Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Artysta wykonał repertuar w klimacie muzyki pop - jazzowej.

Koncert w Bydgoszczy

Wpis z dnia: 09-01-2016
Koncert w Bydgoszczy

W piątek (9 stycznia 2016 roku) w sali koncertowej Fundacji „Światłownia” w Bydgoszczy odbył się koncert w wykonaniu wokalisty Remigiusza Kuźmińskiego. Wydarzenie zostało zorganizowane z okazji powitania Nowego Roku '2016. Artysta wykonał kolędy, pastorałki i utwory zimowe w jazzujących aranżacjach.

Koncert w Ostromecku

Wpis z dnia: 03-01-2016
Koncert w Ostromecku

W niedzielę (3 stycznia 2016 roku) w Pałacu Parkowym w Ostromecku odbył się koncert w wykonaniu Darii Wójcik (sopran) i Remigiusza Kuźmińskiego (tenor). Wydarzenie zostało zorganizowane z okazji powitania Nowego Roku '2016. Artyści wykonali kolędy, pastorałki i utwory zimowe. Relacja organizatora dostępna tutaj oraz w zakładce media.