ROK 2013

Singiel świąteczny "Tam się rodzi nowy Bóg"

Data publikacji: 2013-12-20
Singiel świąteczny

Serdecznie zapraszamy do słuchania singla świątecznego "Tam się rodzi nowy Bóg" w wykonaniu Remigiusza Kuźmińskiego. Realizatorem nagrania jest bydgoskie MG Studio. Materiał dostepmy tutaj oraz w zakładce dyskografia!

Sesja nagraniowa

Data publikacji: 2013-10-17
Sesja nagraniowa

Co prawda mamy jeszcze październik, ale artyści w studiach nagraniowych rejestrują kolędy i pastorałki o każdej porze roku kalendarzowego. I tak też jest w przypadku Remigiusza Kuźmińskiego. Abyście mogli Państwo tuż przed Bożym Narodzeniem cieszyć się zimowym nagraniem w jego wykonaniu, właśnie już teraz artysta rozpoczął nagrywanie nowego świątecznego singla zatytułowanego “Tam się rodzi nowy Bóg”. Producentem i realizatorem nagrania jest bydgoskie MG Studio.

Recital w Kruszy Zamkowej

Data publikacji: 2013-08-17
Recital w Kruszy Zamkowej

W sobotę (17 sierpnia 2013 roku) na scenie plenerowej w miejscowości Krusza Zamkowa pojawił się artysta Remigiusz Kuźmiński. Wokalista wykonał czterdziestominutowy recital składający się z kompozycji musicalowych i lterackich.

Recital w Słońsku

Data publikacji: 2013-08-17
Recital w Słońsku

W sobotę (17 sierpnia 2013 roku) na Stadionu Miejskim w Słońsku obył się recital wokalisty Remigiusza Kuźmińskiego. Muzyk wykonał program złożoony ze standardów muzyki pop - jazzowej.