ROK 2010

Życzenia Bożonarodzeniowe

Data publikacji: 2010-12-20
Życzenia Bożonarodzeniowe

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia! Na ten wyjątkowy czas życzymy Państwu spokoju, radości, wytchnienia od codziennych spraw, oraz wyjątkowej atmosfery spędzonej w gronie rodziny I przyjaciół! Polecamy kolędę w wykonaniu Remigiusza Kuźmińskiego, która została nagrana w bydgoskiej Wytwórni MG Studio. Materiał dostepny tutaj oraz w zakładce dyskografia!

Recital w Warszawie

Data publikacji: 2010-12-01
Recital w Warszawie

W środę (1 grudnia 2010 roku) w Centrum „Blue City” w Warszawie odbył się recital wokalisty Remigiusza Kuźmińskiego. Artysta wystąpił podczas akcji charytatywnej „Kup pluszaka dla dzieciaka”. Wykonał utwory w stylistyce pop - jazzowej. Występ zaplanowany był na godzinę 17:00, lecz niestety z powodu podróży artysty w ciężkich warunkach atmosferycznych (zamieci śnieżnej), został nieco opóźniony. Wybrane zdjęcia dostępne w zakładce galeria!

Recital w Nowej Wsi Wielkiej

Data publikacji: 2010-06-21
Recital w Nowej Wsi Wielkiej

W sobotę (19 czerwca 2010 roku) w Amfiteatrze Letnim w Nowej Wsi Wielkiej pod Bydgoszczą, odbył się recital Remigiusza Kuźmińskiego. Artysta był gościem specjalnym odbywającego się tam Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Wakacyjnej “Muzyczny Plecak”. Wykonał recital złozony ze standardów muzyki pop - jazzowej i musicalowej.

Życzenia Wielkanocne

Data publikacji: 2010-04-01
Życzenia Wielkanocne

Życzymy Państwu Błogosławionych, Rodzinnych i Spkojnych Świąt Wielkiej Nocy, spędzonych w gronie najbliższych i cudownej wiosennej aurze! Wesołego Alleluja!