REMIGIUSZ KUŹMIŃSKI
absolwent Akademii Muzycznej w Bydgoszczy
w klasie wokalistyki jazzowej i klasycznej
oraz dyrygentury jazzowej i klasycznej
z tytułem magistra sztuki

REMIGIUSZ KUŹMIŃSKI
absolwent Akademii Muzycznej w Bydgoszczy
w klasie wokalistyki jazzowej i klasycznej
oraz dyrygentury jazzowej i klasycznej
z tytułem magistra sztuki

REMIGIUSZ KUŹMIŃSKI
absolwent Akademii Muzycznej w Bydgoszczy
w klasie wokalistyki jazzowej i klasycznej
oraz dyrygentury jazzowej i klasycznej
z tytułem magistra sztuki

ROK 2021

Artykuł na stronie BPMiG Barcin

Wpis z dnia: 03-08-2021

W dniu 3 sierpnia br. na stronie internetowej Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Barcin ukazał się artykuł na temat Darii Wójcik i Remigiusza Kuźmińskiego oraz ich nowego wspólnego singla "Quo Vadis Domine".

Singiel "Quo Vadis Domine"

Wpis z dnia: 31-07-2021

W dniu 31 lipca br. ukazał się singiel "Quo Vadis Domine" w wykonaniu Darii Wójcik (sopran) i Remigiusza Kuźmińskiego (tenor). Utwór jest ścieżką dźwiękową z filmu w reżyserii Jerzego Kawalerowicza opartego na podstawie powieści historycznej "Quo Vadis" Henryka Sienkiewicza. Muzyka: P.Rubik. Słowa: Z.Książek. Produkcja i realizacja nagania: MG Studio Bydgoszcz - Marcin Grzella.

Sesja nagraniowa

Wpis z dnia: 29-07-2021

W dniu 29 lipca br. Remigiusz Kuźmiński wraz z Darią Wójcik nagrywał w bydgoskim MG Studio nowy wspólny singiel. Już wkrótce odbędzie się jego premiera! Bądźcie czujni!

Koncert w Powidzu

Wpis z dnia: 27-06-2021

W dniu 26 czerwca br. w sali koncertowej Domu Kultury w Powidzu odbył się koncert w wykonaniu Darii Wójcik (sopran) i Remigiusza Kuźmińskiego (tenor). W pierwszej i drugiej części koncertu artyści wystąpili w swoich własnych repertuarach solowych, natomiast część trzecia składała się z utworów duetowych. Publiczność wysłuchała zarówno kompozycji jazzowych jak i klasycznych.

Relacja w TV Barcin

Wpis z dnia: 25-06-2021

W dniu 24 czerwca br. na antenie Telewizji Barcin została wyemitowana relacja z udziałem Darii Wójcik i Remigiusza Kuźmińskiego, którzy w ostatnim czasie wystąpili w sali koncertowej barcińskiego MDK podczas jubileuszu 15-lecia Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Relacja w portalu Tygodnika Pałuki

Wpis z dnia: 18-06-2021

W dniu 18 czerwca br. w portalu Tygodnika Pałuki ukazała się relacja z uroczystej gali jubileuszowej barcińskiego UTW, która dzień wcześniej odbyła się w sali koncertowej Miejskiego Domu Kultury w Barcinie. Podczas wydarzenia wystąpili Daria Wójcik (sopran) i Remigiusz Kuźminski (tenor). Autorem relacji jest Angelika Uścińska.

Koncert w Barcinie

Wpis z dnia: 17-06-2021

W dniu 17 czerwca br. w sali koncertowej Miejskiego Domu Kultury w Barcinie podczas uroczystej gali z okazji jubileuszu 15-lecia barcińskiego UTW wystąpili, Daria Wójcik (sopran) i Remigiusz Kuźmiński (tenor). Gościem specjalnym wydarzenia był prof. dr hab. Roman Ossowski - wykładowca Remigiusza Kuźmińskiego, który uczył go przedmiotu "psychologia" na studiach w Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Na koniec występu ze studenckimi wspomnieniami artysta pozdrowił ze sceny profesora.

Sesja zdjęciowa

Wpis z dnia: 13-06-2021

W dniu 13 czerwca br. ukazała się kolejna wiosenno-letnia sesja zdjęciowa Remigiusza Kuźmińskiego. Ciekawostką i totalnym zbiegiem okoliczności jest fakt, że premiera tej sesji zdjęciowej przypadła w 14-tą rocznicę jego obrony magisterskiej w Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Artysta kończył studia i bronił się dokładnie w dniach 12 i 13 czerwca 2007.

Sesja zdjęciowa

Wpis z dnia: 03-06-2021

W dniu 3 czerwca br. ukazała się nowa sesja zdjęciowa z udziałem Remigiusza Kuźmińskiego. Przedstawia ona kilkanaście ujęć w wiosenno-letnim klimacie.

Artykuł w portalu Kuriera Nakielskiego

Wpis z dnia: 26-05-2021

W dniu 25 maja br. materiał autorstwa redaktora Macieja Rejmenta, który pojawił się w portalu szubińskim ukazał się również w portalu Kuriera Nakielskiego.

Artykuł w portalu szubińskim

Wpis z dnia: 25-05-2021

W dniu 25 maja br. w portalu szubińskim pojawił się artykuł na temat dwóch najnowszych utworów Remigiusza Kuźmińskiego, które zostały wydane w ostatnim czasie. Mowa oczywiście o singlach solowych "Życzenia z całego serca" i "Niech moje serce". Autorem materiału jest redaktor Maciej Rejment.

Artykuł w portalu kcyńskim

Wpis z dnia: 09-05-2021

Nowym teledyskiem Remigiusza Kuźmińskiego do singla "Życzenia z całego serca" zainteresował się portal internetowy miasta Kcynia. W dniu 8 maja br. ukazał się tam artykuł, którego twórcą jest redaktor Robert Koniec.

Singiel i teledysk "Życzenia z całego serca"

Wpis z dnia: 08-05-2021

W dniu 8 maja br. ukazał się nowy singiel i teledysk Remigiusza Kuźmińskiego zatytułowany "Życzenia z całego serca". Artysta dedykuje ten utwór swojej Rodzinie, Przyjaciołom i Znajomym, a szczególnie Kochanej Drogiej Mamie z okazji tegorocznego Dnia Matki. Muzyka: A.Zieliński. Słowa: A.Jastrzębiec-Kozłowski. Aranżacja: P.Zalewski. Produkcja i realizacja nagrania: MG Studio Bydgoszcz - Marcin Grzella.

Artykuł w portalu bydgoskim

Wpis z dnia: 04-05-2021

W dniu 3 maja br. w jednym z bydgoskich portali informacyjnych ukazał się artykuł o znanych i wybitnych absolwentach Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, którzy rozsławiają uczelnię i miasto Bydgoszcz w szeroko pojętym świecie artystycznym. Wśród wielu uznanych osobistości wymieniono m.in. Remigiusza Kuźmińskiego. Autorem materiału jest Katarzyna Czelusta.

Artykuł w portalu Kuriera Nakielskiego

Wpis z dnia: 26-03-2021

Materiał o Remigiuszu Kuźmińskim autorstwa Macieja Rejmenta, który pojawił się w portalu szubińskim ukazał się również 26 marca br. w portalu Kuriera Nakielskiego.

Artykuł w portalu szubińskim

Wpis z dnia: 25-03-2021

W dniu 25 marca br. portal internetowy miasta Szubin, w którym urodził się Remigiusz Kuźmiński, napisał artykuł o swoim rodaku. Przeczytacie w nim m.in. o jego pracy zawodowej, edukacji, osiągnięciach, rodzinie, tradycjach artystycznych i priorytetach życiowych. Twórcą materiału jest redaktor Maciej Rejment.

Artykuł w portalu Tygodnika Pałuki

Wpis z dnia: 09-03-2021

W dniu 9 marca br. portal Tygodnika Pałuki zamieścił artykuł na temat najnowszego singla Remigiusza Kuźmińskiego zatytułowanego "Niech moje serce". Autorem publikacji jest redaktor Justyna Kulpińska.

Artykuł w portalu bydgoskim

Wpis z dnia: 08-03-2021

W dniu 8 marca br. na łamach jednego z bydgoskich portali internetowych ukazał się artykuł o najnowszym singlu "Niech moje serce" w wykonaniu Remigiusza Kuźmińskiego. Autorem publikacji jest redaktor Katarzyna Czelusta.

Artykuł w portalu Gminy Barcin

Wpis z dnia: 04-03-2021

O najnowszym singlu jazzowo soulowym Remigiusza Kuźmińskiego zatytułowanym "Niech moje serce" napisał portal Gminy Barcin. Autorem artykułu, który ukazał się 4 marca br. jest Jarosław Drozdowski.

Singiel "Niech moje serce"

Wpis z dnia: 03-03-2021

W dniu 3 marca br. ukazał się singiel jazzowo soulowy "Niech moje serce" w wykonaniu Remigiusza Kuźmińskiego. Muzyka: J.Koman, Słowa: M.Dutkiewicz. Produkcja i realizacja nagrania: MG Studio Bydgoszcz - Marcin Grzella.

Wywiad w białostockim Radiu Akadera

Wpis z dnia: 27-02-2021

W dniu 26 lutego br. Remigiusz Kuźmiński był gościem białostockiego Radia Akadera. Artysta wystąpił w audycji "Nocny Maciek", której autorem i prowadzącym jest redaktor oraz szef muzyczny rozgłośni, Maciej Snitkowski.

Wywiad w ramach projektu "BiblioPrzetrwalnik" BPMiG Barcin

Wpis z dnia: 16-02-2021

W dniu 16 lutego br. Remigiusz Kuźmiński udzielił wywiadu w ramach projektu "BiblioPrzetrwalnik" realizowanego przez Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy Barcin. Wideorozmowę online z artystą poprowadziła dyrektor barcińskiej biblioteki Grażyna Szafraniak (prywatnie ciocia artysty).

Program "Szansa na Sukces. Opole 2021" w TVP2

Wpis z dnia: 15-02-2021

W dniu 11 stycznia br. Remigiusz Kuźmiński otrzymał wiadomość telewizyjną od redaktor Dominiki Mateńko o zakwalifikowaniu się do programu "Szansa na Sukces. Opole 2021" w TVP2 zostając przydzielonym do odcinka z repertuarem Krzysztofa Krawczyka. Artysta ostatecznie zrezygnował z udziału w programie z powodu m.in. braku zainteresowania tego typu repertuarem.

Relacja na stronie FŚ Bydgoszcz

Wpis z dnia: 13-02-2021

W dniu 13 lutego br. bydgoska Fundacja "Światłownia" opublikowała na swojej stronie internetowej relację z koncertu Darii Wójcik i Remigiusza Kuźmińskiego, którzy dzień wcześniej wystąpili w sali koncertowej tejże instytucji.

Koncert w Bydgoszczy

Wpis z dnia: 12-02-2021

W dniu 12 lutego br. w sali koncertowej Fundacji "Światłownia" w Bydgoszczy wystąpili Daria Wójcik (sopran) i Remigiusz Kuźmiński (tenor). Koncert odbył się bez udziału publiczności i był transmitowany online. Artyści wykonali repertuar musicalowy, filmowy, literacki, operetkowy i pop-operowy.

Relacja i wywiad w TV BluStream

Wpis z dnia: 03-02-2021

W dniu 31 stycznia  br. w TV BluStream ukazała się relacja i wywiad z koncertu Remigiusza Kuźmińskiego, który tego samego dnia odbył się na scenie MCK w Bydgoszczy podczas WOŚP.

Koncert w Bydgoszczy

Wpis z dnia: 31-01-2021

W dniu 31 stycznia br. w sali koncertowej MCK w Bydgoszczy w ramach WOŚP wystąpił Remigiusz Kuźmiński. Wydarzenie odbyło się bez udziału publiczności i transmitowane było online. Artysta wykonał repertuar autorski i nie tylko z gatunku muzyki pop-jazzowej, musicalowej, filmowej i literackiej.

Wywiad w Radiu Tobi FM

Wpis z dnia: 27-01-2021

Tobiasz Carewicz to młody, inteligentny człowiek, który od zawsze marzył o swojej autorskiej rozgłośni radiowej i udało mu się to marzenie spełnić. Założył własne Radio Tobi FM, gdzie do rozmowy zaprasza wielu znanych ludzi. W dniu 27 stycznia br. jego gościem był Remigiusz Kuźmiński.

Sesja zdjęciowa jako baner artystyczny

Wpis z dnia: 01-01-2021

W dniu 1 stycznia br. ukazała się najnowsza sesja zdjęciowa Remigiusza Kuźmińskiego, która przedstawia trzy ujęcia artysty w pastelowych odcieniach. Zdjęcia przybrały jednocześnie formę jego aktualnego baneru artystycznego.