REMIGIUSZ KUŹMIŃSKI
absolwent Akademii Muzycznej w Bydgoszczy
w klasie wokalistyki jazzowej i klasycznej
oraz dyrygentury jazzowej i klasycznej
z tytułem magistra sztuki

REMIGIUSZ KUŹMIŃSKI
absolwent Akademii Muzycznej w Bydgoszczy
w klasie wokalistyki jazzowej i klasycznej
oraz dyrygentury jazzowej i klasycznej
z tytułem magistra sztuki

REMIGIUSZ KUŹMIŃSKI
absolwent Akademii Muzycznej w Bydgoszczy
w klasie wokalistyki jazzowej i klasycznej
oraz dyrygentury jazzowej i klasycznej
z tytułem magistra sztuki

ROK 2021

Relacja na stronie miasta Trzemeszna

Wpis z dnia: 20-10-2021

W dniu 20 października br. na stronie Urzędu Miasta Trzemeszna ukazała się relacja z koncertu Darii Wójcik i Remigiusza Kuźmińskiego, którzy w ostatnim czasie wystąpili w trzemeszeńskiej bazylice z okazji Dnia Papieskiego.

Koncert w Trzemesznie

Wpis z dnia: 16-10-2021

W dniu 16 października br. w Bazylice Mniejszej w Trzemesznie odbył się koncert z okazji Dnia Papieskiego, podczas któego wystąpili Daria Wójcik - śpiew (sopran) i Remigiusz Kuźmiński - śpiew (tenor).

Koncert w Piastowie

Wpis z dnia: 11-10-2021

W dniu 11 października br. w sali widowiskowej Leśnego Domu Seniora w Piastowie odbył się koncert wokalisty Remigiusza Kuźmińskiego. Solista wykonał kompozycje muzyki około jazzowej i około klasycznej (autorskiej i nie tylko) typu pop-jazz, soul, funky, r&b, musical, pop-opera, gospel, filmowa, literacka i aktorska.

Relacja na stronie MPECWiK Środa Wielkopolska

Wpis z dnia: 11-10-2021

W dniu 11 października br. na stronie internetowej średzkich wodociągów pojawiła się wzmianka dotycząca koncertu Darii Wójcik i Remigiusza Kuźmińskiego, którzy w ostatnim czasie wystąpili w ramach 110-lecia tejże instytucji. Wydarzenie miało miejsce w sali koncertowej Ośrodka Kultury w Środzie Wielkopolskiej.

Koncert w Środzie Welkopolskiej

Wpis z dnia: 09-10-2021

W dniu 8 października br. w sali koncertowej Ośrodka Kultury w Środzie Wielkopolskiej odbył się koncert, podczas którego wystąpili Daria Wójcik - śpiew (sopran) i Remigiusz Kuźmiński - śpiew (tenor). Wydarzenie miało miejsce w ramach 110-lecia Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Wodociągów i Kanalizacji mieszczącego się w Środzie Wielkopolskiej.

Relacja na stronie ZOK Zbąszynek

Wpis z dnia: 07-10-2021

W dniu 7 października br. na stronie internetowej Zbąszyneckiego Ośrodka Kultury w Zbąszynku pojawiła się relacja z koncertu Remigiusza Kuźmińskiego, który dzień wcześniej wystąpił w sali koncertowej tejże instytucji.

Relacja na stronie OPS Zbąszynek

Wpis z dnia: 07-10-2021

W dniu 7 października br. na stronie internetowej OPS Zbąszynek została opublikowana relacja z koncertu Remigiusza Kuźmińskiego, który dzień wcześniej wystąpił w sali koncertowej Zbąszyneckiego Ośrodka Kultury w Zbąszynku.

Koncert w Zbąszynku

Wpis z dnia: 06-10-2021

W dniu 6 października br. w sali koncertowej Zbąszyneckiego Ośrodka Kultury w Zbąszynku odbył się koncert wokalisty Remigiusza Kuźmińskiego. Wydarzenie zatytułowane było "Jesienny Pejzaż Muzyczny". Zainicjował je zbąszynecki OPS. Artysta wystąpił z repertuarem autorskim i nie tylko, prezentując w nim wiele odcieni zróżnicowanych stylów muzycznych. Otrzymał owacje na stojąco. Nie zabrakło oczywiście występu na bis.

Koncert w Chodzieży

Wpis z dnia: 05-10-2021

W dniu 4 października br. w sali koncertowej Chodzieskiego Domu Kultury w Chodzieży odbył się koncert w ramach inauguracji roku akademickiego 2021/2022 tamtejszego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Wystąpili absolwenci Akademii Muzycznej w Bydgoszczy,  Remigiusz Kuźmiński - śpiew (tenor) i Adriana Wdziękońska - fortepian (akompaniament).

Wywiad w Radiu Wągrowiec WR FM

Wpis z dnia: 04-10-2021

W dniu 4 października br. na antenie Radia Wągrowiec WR FM został wyemitowany wywiad z Remigiuszem Kuźmińskim. Muzyk był gościem audycji prowadzonej przez redaktora Macieja Januchowskiego.

Relacja w portalu Gazety Pomorskiej

Wpis z dnia: 03-10-2021

W dniu 3 października na łamach portalu Gazety Pomorskiej ukazała się relacja z Gali Wręczenia Medali im. Jana Kleina w Szubinie, podczas której z koncertem wystąpił Remigiusz Kuźmiński.

Relacja w portalu Tygodnika Pałuki

Wpis z dnia: 03-10-2021

W dniu 2 października br. na łamach portalu Tygodnika Pałuki ukazała się wzmianka dotycząca koncertu Remigiusza Kuźmińskiego, który odbył się w sali koncertowej Szubińskiego Domu Kultury w Szubinie w ramach Gali Wręczenia Medali im. Jana Kleina.

Koncert w Szubinie

Wpis z dnia: 02-10-2021

W dniu 1 października br. w sali koncertowej Szubińskiego Domu Kultury w Szubinie odbyła się uroczysta Gala Wręczenia Honorowych Medali im. Jana Kleina. Wydarzenie zostało urozmaicone koncertem, podczas którego wystąpił wokalista Remigiusz Kuźmiński. Artysta na scenie nie krył wzruszenia, ponieważ Szubin jest miastem, w którym się urodził.

Koncert w Lubostroniu

Wpis z dnia: 19-09-2021

W dniu 19 września br. w Kościele Św. Urszuli Ledóchowskiej w Lubostroniu odbyła się uroczystość jubileuszowa z okazji 30-lecia istnienia świątyni. W ramach tego wydarzenia z koncertem wystąpili Daria Wójcik - śpiew (sopran) i Remigiusz Kuźmiński - śpiew (tenor), a także chór "Solo IL Canto" oraz młodzież szkolna. Autorem zdjęć z koncertu jest Sławomir Jankowski.

Relacja w portalu Tygodnika Pałuki

Wpis z dnia: 16-09-2021

W dniu 2 września br. portal Tygodnika Pałuki napisał o koncercie Darii Wójcik i Remigiusza Kuźmińskiego, który odbył się w Rogowie w ramach 82. rocznicy wybuchu II Wojny Światowej. Autorem relacji jest redaktor Remigiusz Konieczka.

Koncert w Rogowie

Wpis z dnia: 02-09-2021

W dniu 1 września br. w sali koncertowej Gminnego Domu Kultury w Rogowie odbył się koncert upamiętniający 82. rocznicę wybuchu II Wojny Światowej. Na scenie wystąpili Daria Wójcik - śpiew (sopran) i Remigiusz Kuźmiński - śpiew (tenor).

Relacja w portalu Fundacji Promocji miasta Warszawy

Wpis z dnia: 02-09-2021

Koncert Remigiusza Kuźmińskiego, który pod koniec sierpnia odbył się w Warszawie zrelacjonował portal Fundacji Promocji miasta Warszawy. Relacja ukazała się w dniu 1 września br. Jej autorem jest redaktor Michał Pawlik.

Relacja w portalu Kuriera Warszawskiego

Wpis z dnia: 01-09-2021

W dniu 1 września br. na łamach portalu Kuriera Warszawskiego ukazała się relacja z koncertu Remigiusza Kuźmińskiego, który pod koniec sierpnia odbył się w Warszawie. Autorkami materiału są redaktor Maja Mroziewicz oraz redaktor Agnieszka Skórska-Jarmusz.

Koncert w Warszawie

Wpis z dnia: 28-08-2021

W dniu 27 sierpnia br. w Kościele Św. Augustyna w Warszawie odbył się koncert Remigiusza Kuźmińskiego. Artysta wykonał repertuar muzyki około jazzowej i około klasycznej (autorskiej i nie tylko) zarówno o tematyce świeckiej jak i religijnej. Na koniec koncertu warszawska publiczność podsumowała pracę artysty gromkimi owacjami na stojąco.

Wywiad w Radiu Żnin FM

Wpis z dnia: 22-08-2021

W dniu 22 sierpnia br. na antenie Radia Żnin FM odbyła się emisja wywiadu z Remigiuszem Kuźmińskim. Artysta już po raz drugi był gościem audycji "Znani i mniej znani" redaktor Marii Wardy, z którą miał przyjemność porozmawiać o muzyce i życiu. W trakcie audycji wyemitowano także jego trzy najnowsze single solowe.

Artykuł na stronie BPMiG Barcin

Wpis z dnia: 03-08-2021

W dniu 3 sierpnia br. na stronie internetowej Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Barcin ukazał się artykuł na temat Darii Wójcik i Remigiusza Kuźmińskiego oraz ich nowego wspólnego singla "Quo Vadis Domine".

Singiel "Quo Vadis Domine"

Wpis z dnia: 31-07-2021

W dniu 31 lipca br. ukazał się singiel "Quo Vadis Domine" w wykonaniu Darii Wójcik - śpiew (sopran) i Remigiusza Kuźmińskiego - śpiew (tenor). Utwór jest ścieżką dźwiękową z filmu w reżyserii Jerzego Kawalerowicza opartego na podstawie powieści historycznej "Quo Vadis" Henryka Sienkiewicza. Muzyka: P.Rubik. Słowa: Z.Książek. Produkcja i realizacja nagania: MG Studio Bydgoszcz - Marcin Grzella.

Sesja nagraniowa

Wpis z dnia: 29-07-2021

W dniu 29 lipca br. Remigiusz Kuźmiński wraz z Darią Wójcik nagrywał w bydgoskim MG Studio nowy wspólny singiel. Już wkrótce odbędzie się jego premiera! Bądźcie czujni!

Koncert w Powidzu

Wpis z dnia: 27-06-2021

W dniu 26 czerwca br. w sali koncertowej Domu Kultury w Powidzu odbył się koncert w wykonaniu Darii Wójcik - śpiew (sopran) i Remigiusza Kuźmińskiego - śpiew (tenor). W pierwszej i drugiej części koncertu artyści wystąpili w swoich własnych repertuarach solowych, natomiast część trzecia składała się z utworów duetowych. Publiczność wysłuchała zarówno kompozycji jazzowych jak i klasycznych.

Relacja w TV Barcin

Wpis z dnia: 25-06-2021

W dniu 24 czerwca br. na antenie Telewizji Barcin została wyemitowana relacja z udziałem Darii Wójcik i Remigiusza Kuźmińskiego, którzy w ostatnim czasie wystąpili w sali koncertowej barcińskiego MDK podczas jubileuszu 15-lecia Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Relacja w portalu Tygodnika Pałuki

Wpis z dnia: 18-06-2021

W dniu 18 czerwca br. w portalu Tygodnika Pałuki ukazała się relacja z uroczystej gali jubileuszowej barcińskiego UTW, która dzień wcześniej odbyła się w sali koncertowej Miejskiego Domu Kultury w Barcinie. Podczas wydarzenia wystąpili Daria Wójcik - śpiew (sopran) i Remigiusz Kuźminski - śpiew (tenor). Autorem relacji jest Angelika Uścińska.

Koncert w Barcinie

Wpis z dnia: 17-06-2021

W dniu 17 czerwca br. w sali koncertowej MDK w Barcinie podczas gali z okazji 15-lecia barcińskiego UTW wystąpili, Daria Wójcik - śpiew (sopran) i Remigiusz Kuźmiński - śpiew (tenor). Gościem wydarzenia był prof. dr hab. Roman Ossowski - wykładowca Remigiusza Kuźmińskiego, który uczył go przedmiotu "psychologia" na studiach w Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Na koniec występu ze studenckimi wspomnieniami artysta pozdrowił ze sceny profesora.

Sesja zdjęciowa

Wpis z dnia: 13-06-2021

W dniu 13 czerwca br. ukazała się kolejna wiosenno-letnia sesja zdjęciowa Remigiusza Kuźmińskiego. Ciekawostką i totalnym zbiegiem okoliczności jest fakt, że premiera tej sesji zdjęciowej przypadła w 14-tą rocznicę jego obrony magisterskiej w Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Artysta kończył studia i bronił się dokładnie w dniach 12 i 13 czerwca 2007.

Sesja zdjęciowa

Wpis z dnia: 03-06-2021

W dniu 3 czerwca br. ukazała się nowa sesja zdjęciowa z udziałem Remigiusza Kuźmińskiego. Przedstawia ona kilkanaście ujęć w wiosenno-letnim klimacie.

Artykuł w portalu Kuriera Nakielskiego

Wpis z dnia: 26-05-2021

W dniu 25 maja br. materiał autorstwa redaktora Macieja Rejmenta, który pojawił się w portalu szubińskim ukazał się również w portalu Kuriera Nakielskiego.

Artykuł w portalu szubińskim

Wpis z dnia: 25-05-2021

W dniu 25 maja br. w portalu szubińskim pojawił się artykuł na temat dwóch najnowszych utworów Remigiusza Kuźmińskiego, które zostały wydane w ostatnim czasie. Mowa oczywiście o singlach solowych "Życzenia z całego serca" i "Niech moje serce". Autorem materiału jest redaktor Maciej Rejment.

Artykuł w portalu kcyńskim

Wpis z dnia: 09-05-2021

Nowym teledyskiem Remigiusza Kuźmińskiego do singla "Życzenia z całego serca" zainteresował się portal internetowy miasta Kcynia. W dniu 8 maja br. ukazał się tam artykuł, którego twórcą jest redaktor Robert Koniec.

Singiel i teledysk "Życzenia z całego serca"

Wpis z dnia: 08-05-2021

W dniu 8 maja br. ukazał się nowy singiel i teledysk Remigiusza Kuźmińskiego zatytułowany "Życzenia z całego serca". Artysta dedykuje ten utwór swojej Rodzinie, Przyjaciołom i Znajomym, a szczególnie Kochanej Drogiej Mamie z okazji tegorocznego Dnia Matki. Muzyka: A.Zieliński. Słowa: A.Jastrzębiec-Kozłowski. Aranżacja: P.Zalewski. Produkcja i realizacja nagrania: MG Studio Bydgoszcz - Marcin Grzella.

Artykuł w portalu bydgoskim

Wpis z dnia: 04-05-2021

W dniu 3 maja br. w jednym z bydgoskich portali informacyjnych ukazał się artykuł o znanych i wybitnych absolwentach Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, którzy rozsławiają uczelnię i miasto Bydgoszcz w szeroko pojętym świecie artystycznym. Wśród wielu uznanych osobistości wymieniono m.in. Remigiusza Kuźmińskiego. Autorem materiału jest Katarzyna Czelusta.

Artykuł w portalu Kuriera Nakielskiego

Wpis z dnia: 26-03-2021

Materiał o Remigiuszu Kuźmińskim autorstwa Macieja Rejmenta, który pojawił się w portalu szubińskim ukazał się również 26 marca br. w portalu Kuriera Nakielskiego.

Artykuł w portalu szubińskim

Wpis z dnia: 25-03-2021

W dniu 25 marca br. portal internetowy miasta Szubin, w którym urodził się Remigiusz Kuźmiński, napisał artykuł o swoim rodaku. Przeczytacie w nim m.in. o jego pracy zawodowej, edukacji, osiągnięciach, rodzinie, tradycjach artystycznych i priorytetach życiowych. Twórcą materiału jest redaktor Maciej Rejment.

Artykuł w portalu Tygodnika Pałuki

Wpis z dnia: 09-03-2021

W dniu 9 marca br. portal Tygodnika Pałuki zamieścił artykuł na temat najnowszego singla Remigiusza Kuźmińskiego zatytułowanego "Niech moje serce". Autorem publikacji jest redaktor Justyna Kulpińska.

Artykuł w portalu bydgoskim

Wpis z dnia: 08-03-2021

W dniu 8 marca br. na łamach jednego z bydgoskich portali internetowych ukazał się artykuł o najnowszym singlu "Niech moje serce" w wykonaniu Remigiusza Kuźmińskiego. Autorem publikacji jest redaktor Katarzyna Czelusta.

Artykuł w portalu Gminy Barcin

Wpis z dnia: 04-03-2021

O najnowszym singlu jazzowo soulowym Remigiusza Kuźmińskiego zatytułowanym "Niech moje serce" napisał portal Gminy Barcin. Autorem artykułu, który ukazał się 4 marca br. jest Jarosław Drozdowski.

Singiel "Niech moje serce"

Wpis z dnia: 03-03-2021

W dniu 3 marca br. ukazał się singiel jazzowo soulowy "Niech moje serce" w wykonaniu Remigiusza Kuźmińskiego. Muzyka: J.Koman, Słowa: M.Dutkiewicz. Produkcja i realizacja nagrania: MG Studio Bydgoszcz - Marcin Grzella.

Wywiad w białostockim Radiu Akadera

Wpis z dnia: 27-02-2021

W dniu 26 lutego br. Remigiusz Kuźmiński był gościem białostockiego Radia Akadera. Artysta wystąpił w audycji "Nocny Maciek", której autorem i prowadzącym jest redaktor oraz szef muzyczny rozgłośni, Maciej Snitkowski.

Wywiad w ramach projektu "BiblioPrzetrwalnik" BPMiG Barcin

Wpis z dnia: 16-02-2021

W dniu 16 lutego br. Remigiusz Kuźmiński udzielił wywiadu w ramach projektu "BiblioPrzetrwalnik" realizowanego przez Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy Barcin. Wideorozmowę online z artystą poprowadziła dyrektor barcińskiej biblioteki Grażyna Szafraniak (prywatnie ciocia artysty).

Program "Szansa na Sukces. Opole 2021" w TVP2

Wpis z dnia: 15-02-2021

W dniu 11 stycznia br. Remigiusz Kuźmiński otrzymał wiadomość telewizyjną od redaktor Dominiki Mateńko o zakwalifikowaniu się do programu "Szansa na Sukces. Opole 2021" w TVP2 zostając przydzielonym do odcinka z repertuarem Krzysztofa Krawczyka. Artysta ostatecznie zrezygnował z udziału w programie z powodu m.in. braku zainteresowania tego typu repertuarem.

Relacja na stronie FŚ Bydgoszcz

Wpis z dnia: 13-02-2021

W dniu 13 lutego br. bydgoska Fundacja Światłownia opublikowała na swojej stronie internetowej relację z koncertu Darii Wójcik i Remigiusza Kuźmińskiego, którzy dzień wcześniej wystąpili w sali koncertowej tejże instytucji.

Koncert w Bydgoszczy

Wpis z dnia: 12-02-2021

W dniu 12 lutego br. w sali koncertowej Fundacji "Światłownia" w Bydgoszczy wystąpili Daria Wójcik - śpiew (sopran) i Remigiusz Kuźmiński - śpiew (tenor). Koncert odbył się bez udziału publiczności i był transmitowany online. Artyści wykonali repertuar musicalowy, filmowy, literacki, operetkowy i pop-operowy.

Relacja i wywiad w TV BluStream

Wpis z dnia: 03-02-2021

W dniu 31 stycznia  br. w TV BluStream ukazała się relacja i wywiad z koncertu Remigiusza Kuźmińskiego, który tego samego dnia odbył się na scenie MCK w Bydgoszczy podczas WOŚP.

Koncert w Bydgoszczy

Wpis z dnia: 31-01-2021

W dniu 31 stycznia br. w sali koncertowej MCK w Bydgoszczy w ramach WOŚP wystąpił Remigiusz Kuźmiński. Wydarzenie odbyło się bez udziału publiczności i transmitowane było online. Artysta wykonał repertuar autorski i nie tylko z gatunku muzyki pop-jazzowej, musicalowej, filmowej i literackiej.

Wywiad w Radiu Tobi FM

Wpis z dnia: 27-01-2021

Tobiasz Carewicz to młody, inteligentny człowiek, który od zawsze marzył o swojej autorskiej rozgłośni radiowej i udało mu się to marzenie spełnić. Założył własne Radio Tobi FM, gdzie do rozmowy zaprasza wielu znanych ludzi. W dniu 27 stycznia br. jego gościem był Remigiusz Kuźmiński.

Sesja zdjęciowa jako baner artystyczny

Wpis z dnia: 01-01-2021

W dniu 1 stycznia br. ukazała się najnowsza sesja zdjęciowa Remigiusza Kuźmińskiego, która przedstawia trzy ujęcia artysty w pastelowych odcieniach. Zdjęcia przybrały jednocześnie formę jego aktualnego baneru artystycznego.