ROK 2018

Recital w Lubostroniu

Data publikacji: 2018-12-27
Recital w Lubostroniu

W drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia (26 grudnia 2018 roku) w Kościele Św. Urszuli Ledóchowskiej w Lubostroniu wystąpił wokalista Remigiusz Kuźmiński. Artysta wykonał recital złożony z polskich kolęd, pastorałek oraz utworów zimowych w autorskim opracowaniu. Został bardzo miło przyjęty przez publiczność otrzymując owacje na stojąco oraz serdeczne wyrazy uznania.

Recital w Jabłówku

Data publikacji: 2018-12-27
Recital w Jabłówku

W drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia (26 grudnia 2018 roku) w Kościele Najświętszej Maryi Panny Różańcowej w Jabłówku odbył się recital Remigiusza Kuźmińskiego. Wokalista zaprezentował najpiękniejsze polskie kolędy, pastorałki oraz utwory zimowe w autorskich aranżacjach. Publiczność nagrodziła artystę gromkimi owacjami na stojąco oraz serdecznymi gratulacjami.

Książka inspirowana życiem i wspomnieniami

Data publikacji: 2018-12-01
Książka inspirowana życiem i wspomnieniami

„Zalesie Barcińskie - wspomnienie o mieszkańcach”. Tak brzmi tytuł książki, która od kilku lat jest w trakcie tworzenia pod Patronatem Towarzystwa Miłośników Miasta i Gminy Barcin. Jej autorem jest Teresa Kaczmarek, która swego czasu zamieszkiwała w Zalesiu Barcińskim. Dzieło opowiada o zwykłych, a zarazem wyjątkowych ludziach pochodzących z tej małej miejscowości, którzy w sposób szczególny odnieśli sukces i przynieśli jej chlubę. Wśród bohaterów książki znalazł się m.in, Remigiusz Kuźmiński.

Koncert w Bydgoszczy

Data publikacji: 2018-11-11
Koncert w Bydgoszczy

W niedzielny wieczór (11 listopada 2018 roku) w Kościele Św. Mikołaja w bydgoskim Fordonie odbył się koncert z okazji obchodów 100-tnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości Polskiej. Z programem pieśni patriotycznych i muzyki chrześcijańskiej wystąpili Daria Wójcik (sopran), Remigiusz Kuźmiński (tenor) oraz Izabela Wojciechowska (fortepian). Publiczność wypełniła kościół do ostatniego miejsca. Artyści otrzymali owacje na stojąco oraz wystąpili na bis.

Recital w Gdyni

Data publikacji: 2018-10-20
Recital w Gdyni

W jesienny wieczór (19 października 2018 roku) w Centrum Artystycznym „DeguStacja Vintage & Art Club” w Gdyni odbył się recital Remigiusza Kuźmińskiego. Zjawiskowe miejsce z kameralnym klimatem wzbogaciła sztuka wokalna i muzyka wysokiej klasy. Artysta wykonał repertuar pop - jazzowy, musicalowy i literacki. Wybrane zdjęcia dostępne w zakładce galeria!

Sesja zdjęciowa

Data publikacji: 2018-10-18
Sesja zdjęciowa

W czwartek (18 października 2018 roku) ukazała się sesja zdjęciowa Remigiusza Kuźmińskiego. Przedstawia ona cztery ujęcia w pastelowych odcieniach. Artysta ubrany jest w białą koszulę oraz czarną muszkę. Materiał dostępny w zakładce galeria!

Recital w Janowcu Wielkopolskim

Data publikacji: 2018-10-13
Recital w Janowcu Wielkopolskim

W sobotni wieczór (13 października 2018 roku) w sali koncertowej Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury w Janowcu Wielkopolskim wystąpił wokalista Remigiusz Kuźmiński. Artysta zabrał publiczność w podróż do swojego artystycznego świata. W przerwach między utworami opowiadał zabawne, a czasem wzruszające historie ze swojego życia. Warto dodać, że był to już trzeci recital Remigiusza przed janowiecką widownią. Wybrane zdjęcia dostępne w zakładce galeria!

Wywiad dla ogólnopolskiego portalu muzycznego

Data publikacji: 2018-10-06
Wywiad dla ogólnopolskiego portalu muzycznego

W sobotę (6 października 2018 roku) na łamach Ogólnopolskiego Portalu Muzycznego „Muzotakt” (www.muzotakt.pl) pojawił się wywiad z Remigiuszem Kuźmińskim. W trakcie rozmowy z redakcją artysta odpowiedział na kilka pytań dotyczących nie tylko swojej pracy artystycznej, ale i codziennego życia. Materiał dostępny tutaj oraz w zakładce media!

Koncert w Białych Błotach

Data publikacji: 2018-09-30
Koncert w Białych Błotach

W niedzielne przedpołudnie (30 września 2018 roku) w Kościele Chrystusa Dobrego Pasterza w Białych Błotach odbył się koncert Darii Wójcik (sopran) i Remigiusza Kuźmińskiego (tenor). Soliści wykonali autorskie interpretacje muzyki chrześcijańskiej oraz pieśni patriotyczne nawiązujące do tegorocznych obchodów 100. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Wybrane zdjęcia dostępne w zakładce galeria!

Emocjonalny odbiór słuchaczy

Data publikacji: 2018-09-20
Emocjonalny odbiór słuchaczy

Od chwili premiery płyty Darii Wójcik i Remigiusza Kuźmińskiego cały czas napływają do nas opinie z gratulacjami. Piszecie Państwo, dzwonicie i dzielicie się z swoimi wrażeniami. Bardzo nam miło, że płyta przypadła Wam do gustu i wywarła ogrom wzruszeń. Takie słowa bardzo nas cieszą i są z pewnością pięknym prezentem dla samych artystów, dlatego w imieniu Remigiusza i Darii za wszystkie ciepłe słowa z całego serca dziękujemy! Jednocześnie życzymy Państwu dalszych pozytywnych emocji podczas słuchania płyty!

Pierwsza płyta duetowa

Data publikacji: 2018-09-13
Pierwsza płyta duetowa

Daria Wójcik (sopran) i Remigiusz Kuźmiński (tenor) to uznani i dyplomowani artyści. Studiowali w jednym mieście, w którym uzyskali wyższe magisterskie wykształcenie muzyczne. Ponadto oboje ukończyli również te samą średnią szkołę muzyczną. W czwartek (13 września 2018 roku) ukazała się ich pierwsza wspólna płyta duetowa  Producentem płyty jest tradycyjnie Wytwórnia Nagraniowa MG Studio w Bydgoszczy. Materiał płytowy dostępny w zakładce dyskografia!

Zapowiedź premiery

Data publikacji: 2018-09-01
Zapowiedź premiery

Serdecznie zapraszamy na premierę pierwszej płyty duetowej Darii Wójcik i Remigiusza Kuźmińskiego, która odbędzie się w czwartek (13 września 2018 roku). Cały album płytowy będzie dostępny w zakładce „dyskografia” na niniejszej stronie, natomiast rodzina, przyjaciele, znajomi i sympatycy artystów, zostaną płytami obdarowani osobiście. Producentem albumu jest tradycyjnie bydgoska wytwórnia MG Studio.

Koncert w Lubostroniu

Data publikacji: 2018-08-12
Koncert w Lubostroniu

Akademia Muzyczna w Bydgoszczy od wielu lat współpracuje z przepięknym zabytkowym Pałacem Kultury w Lubostroniu. To właśnie tam, w sali rotundowej o niezwykle nośnej akustyce odbywają się koncerty w wykonaniu studentów, absolwentów i wykładowców bydgoskiej uczelni. W niedzielne popołudnie (12 sierpnia 2018 roku) przed lubostrońską publicznością wystąpili: Daria Wójcik (sopran), Remigiusz Kuźmiński (tenor) i Izabela Wojciechowska (fortepian). Wybrane zdjęcia dostępne w zakładce galeria!

Pierwsza płyta składanka

Data publikacji: 2018-08-02
Pierwsza płyta składanka

Miło jest nam oznajmić, że autorski utwór Remigiusza Kuźmińskiego „Tu i teraz” oraz kompozycja musicalowa „Przychodzi czas” pochodzące z jego drugiej płyty solowej, znalazły się także na płycie typu „składanka”. Album ukazał się na rynku w czwartek (2 sierpnia 2018 roku). Zawiera on muzykę wykonawców pochodzących z Powiatu Nakielskiego oraz z regionu Krajny i Pałuk. Materiał płytowy dostępny w zakładce dyskografia!

Sesja nagraniowa

Data publikacji: 2018-07-26
Sesja nagraniowa

W czwartek (26 lipca 2018 roku) sopranistka Daria Wójcik i tenor Remigiusz Kuźmiński rozpoczęli nagrania do swojej pierwszej wspólnej płyty. Od wczesnych godzin porannych, aż do samego wieczora, w bydgoskiej Wytwórni Nagraniowej MG Studio artyści ciężko pracowali, a jednocześnie doskonale się przy tym bawili. Typowe - „przyjemne z pożytecznym”. Premiera albumu już wkrótce! Bądźcie czujni!

Recital w Toruniu

Data publikacji: 2018-06-21
Recital w Toruniu

W Toruniu, co roku obchodzone jest Międzynarodowe Święto Muzyki. Z tej okazji, w czwartek (21 czerwca 2018 roku) na scenie toruńskiego Amfiteatru Letniego przy OPP Dom Harcerza, zaplanowany był recital gościa specjalnego - Remigiusza Kuźmińskiego. Niestety jego występ pokrzyżowała nagła zmiana pogody. Dokładnie na dziesięć minut przed wyjściem artysty na scenę, nad Toruniem przeszła silna wichura.

Koncert w Ostromecku

Data publikacji: 2018-06-10
Koncert w Ostromecku

W niedzielę (10 czerwca 2018 roku) na scenie plenerowej Pałacu Parkowego w Ostromecku odbył się koncert w wykonaniu absolwentów Akademii Muzycznej w Bydgoszczy - Remigiusza Kuźmińskiego (wokal) i Adriany Wdziękońskiej (fortepian). Artyści wystąpili podczas Dnia Towarzystwa Polsko Niemieckiego z Bydgoszczy. Wokalista przy akompaniamencie pianistki wykonał polskie pieśni patriotyczne oraz utwór w języku niemieckim. Wybrane zdjęcia dostępne w zakładce galeria!

Recital w Gnieźnie

Data publikacji: 2018-06-03
Recital w Gnieźnie

W upalną niedzielę (3 czerwca 2018 roku) Remigiusz Kuźmiński wystąpił z recitalem w gnieźnieńskim Kościele Św. Wawrzyńca. Artysta wykonał program składający się z pieśni patriotycznych i muzyki chrześcijańskiej. Zwieńczeniem pracy wokalisty były ogromne owacje otrzymane ze strony publiczności. Wydarzenie zostało zorganizowane z okazji tegorocznych obchodów 100-tnej Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Wybrane zdjęcia dostępne w zakładce galeria!

Wywiad dla portalu kcyńskiego

Data publikacji: 2018-05-22
Wywiad dla portalu kcyńskiego

We wtorek (22 maja 2018 roku) Remigiusz Kuźmiński udzielił wywiadu dla portalu internetowego Miasta i Gminy Kcynia (www.kcynia.info). Artysta odpowiedział na kilka ciekawych pytań dotyczących swojej pracy artystycznej, edukacji i życia prywatnego. Materiał dostępny tutaj oraz w zakładce media!

Koncert w Rybitwach

Data publikacji: 2018-04-18
Koncert w Rybitwach

W środę (18 kwietnia 2018 roku) w Dworku Turystyczno - Rekreacyjnym w miejscowości Rybitwy odbył się koncert w wykonaniu Darii Wójcik (sopran) i Remigiusza Kuźmińskiego (tenor). Soliści wykonali partie pochodzące z repertuaru musicalowego, literackiego, operetkowego oraz pop - operowego.

Teledysk do utworu "Przychodzi czas"

Data publikacji: 2018-04-16
Teledysk do utworu

W poniedziałkowe popołudnie (16 kwietnia 2018 roku) ukazał się teledysk Remigiusza Kuźmińskiego do utworu „Przychodzi czas”, który znajduje się na jego drugiej płycie solowej. Jest to polskojęzyczna kompozycja z musicalu „Afera Mayerling". Materiał dostepny tutaj oraz w zakładce dyskografia!

Recital w Krakowie

Data publikacji: 2018-03-21
Recital w Krakowie

We wtorek (20 marca 2018 roku) w krakowskiej Piwnicy Artystycznej „Scena ATA” odbył się recital Remigiusza Kuźmińskiego. Wokalista podzielił się z publicznością swoim szlachetnym głosem oraz kompozycjami musicalowymi i pop - jazzowymi. Wspaniała widownia oraz stylowa sala koncertowa sprawiły, że klimat recitalu był niepowtarzalny. Warto dodać, że muzyk w tym miejscu wystąpił także w roku ubiegłym. Wybrane zdjęcia dostępne w zakładce galeria!

Recital w Białożewinie

Data publikacji: 2018-03-08
Recital w Białożewinie

W czwartek (8 marca 2018 roku) w sali widowiskowej Centrum Kultury w Białożewinie z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet wystąpił wokalista Remigiusz Kuźmiński. Podczas recitalu muzyk wykonał utwory pop - jazzowe, musicalowe i literackie. Został bardzo ciepło przyjęty przez publiczność, która nagrodziła go gromkimi owacjami na stojąco.

Recital w Mochlu

Data publikacji: 2018-03-02
Recital w Mochlu

W piątkowy wieczór (2 marca 2018 roku) w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Mochlu z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet odbyła się uroczysta gala zatytułowana "Kobiety z pasją". Podczas tego wydarzenia jednym z punktów programu był recital wokalisty Remigiusza Kuźmińskiego. Usłyszeliśmy kompozycje pop - jazzowe, musicalowe i literackie.

Recital w Janowcu Wielkopolskim

Data publikacji: 2018-02-16
Recital w Janowcu Wielkopolskim

W piątek (16 lutego 2018 roku) wokalista Remigiusz Kuźmiński ponownie wystąpił w miejscowości Janowiec Wielkopolski. Tym razem recital artysty został zorganizowany jako wydarzenie walentynkowe. Na scenie w sali koncertowej Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury zaśpiewał utwory o tematyce miłosnej.

Wywiad dla ogólnopolskiego portalu muzycznego

Data publikacji: 2018-02-13
Wywiad dla ogólnopolskiego portalu muzycznego

We wtorek (13 lutego 2018 roku) Remigiusz Kuźmiński udzielił wywiadu dla Ogólnopolskiego Portalu Muzycznego "Wyspa Muzyki" (www.wyspa.fm). Artysta odpowiedział na kilka pytań dotyczących pracy artystycznej i wieloletniej edukacji muzycznej. Materiał dostepny tutaj oraz w zakładce media!

Recital w Janowcu Wielkopolskim

Data publikacji: 2018-01-27
Recital w Janowcu Wielkopolskim

W sobotni wieczór (27 stycznia 2018 roku) Miejsko Gminny Ośrodek Kultury oraz Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefanii Popiołek w Janowcu Wielkopolskim, gościły w swoich progach wokalistę Remigiusza Kuźmińskiego. W sali koncertowej ośrodka kultury artysta wykonał recital solowy składający się z kolęd i pastorałek.

Koncert w Piechcinie

Data publikacji: 2018-01-24
Koncert w Piechcinie

W środę (24 stycznia 2018 roku) w piechcińskiej filli Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy z programem kolęd i pastorałek wystąpiło dwoje przyjaciół - artystów, Daria Wójcik (sopran) i Remigiusz Kuźmiński (tenor). Za sprawą kolęd i pastorałek miłośnicy muzyki zostali zabrani w noworoczną podróż. Relacja organizatora dostępna tutaj oraz w zakładce media!

Recital w Orchowie

Data publikacji: 2018-01-21
Recital w Orchowie

W niedzielę (21 stycznia 2018 roku) w Kościele Chrystusa Dobrego Pasterza w Orchowie wystąpił wokalista Remigiusz Kuźmiński. Muzyk podczas swojego recitalu solowego wykonał najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki. Zgromadzona publiczność długo oklaskiwała artystę nagradzając go owacjami na stojąco.

Zjazd absolwentów rocznika 2002-2007 Akademii Muzycznej w Bydgoszczy

Data publikacji: 2018-01-13
Zjazd absolwentów rocznika 2002-2007 Akademii Muzycznej w Bydgoszczy

W sobotę (13 stycznia 2018 roku) po dziesięciu latach od ukończenia studiów odbył się pierwszy zjazd absolwentów rocznika 2002-2007 Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, którzy studiowali wspólnie na jednym roku z Remigiuszem Kuźmińskin. Kilkugodzinne spotkanie odbyło się w bydgoskiej Restauracji „Sowa”. W planach są już kolejne jubileuszowe zjazdy. Wybrane zdjęcia dostęnne w albumie studenckim w zakładce galeria!

Recital w Bydgoszczy

Data publikacji: 2018-01-12
Recital w Bydgoszczy

Już po raz kolejny w sali koncertowej bydgoskiej Fundacji „Światłownia” mogliśmy podziwiać wokalistę Remigiusza Kuźmińskiego. Recital, który odbył się w piątkowy wieczór (12 stycznia 2018 roku) obfitował w wiele pozytywnych i noworocznych emocji. Muzyk wykonał polskie kolędy i pastorałki, prezentując jak zawsze wysoki poziom i kunszt wokalny. Niestety, z przyczyn zdrowotnych nie wystąpiła Daria Wójcik.