REMIGIUSZ KUŹMIŃSKI
absolwent Akademii Muzycznej w Bydgoszczy
w klasie wokalistyki jazzowej i klasycznej
oraz dyrygentury jazzowej i klasycznej
z tytułem magistra sztuki

REMIGIUSZ KUŹMIŃSKI
absolwent Akademii Muzycznej w Bydgoszczy
w klasie wokalistyki jazzowej i klasycznej
oraz dyrygentury jazzowej i klasycznej
z tytułem magistra sztuki

REMIGIUSZ KUŹMIŃSKI
absolwent Akademii Muzycznej w Bydgoszczy
w klasie wokalistyki jazzowej i klasycznej
oraz dyrygentury jazzowej i klasycznej
z tytułem magistra sztuki

ROK 2018

Sesja zdjęciowa

Wpis z dnia: 28-12-2018

W dniu 28 grudnia br. ukazała się nowa sesja zdjęciowa Remigiusza Kuźmińskiego w postaci trzech ujęć w wersji "sepia".

Koncert w Lubostroniu

Wpis z dnia: 26-12-2018

W drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia w Kościele w Lubostroniu wystąpił Remigiusz Kuźmiński. Artysta wykonał koncert złożony z polskich kolęd oraz utworów zimowych w autorskim opracowaniu.

Koncert w Jabłówku

Wpis z dnia: 26-12-2018

W drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia w Kościele w Jabłówku odbył się koncert Remigiusza Kuźmińskiego. Wokalista zaprezentował najpiękniejsze polskie kolędy oraz utwory zimowe w autorskich aranżacjach.

Książka inspirowana życiem i wspomnieniami

Wpis z dnia: 01-12-2018
Książka inspirowana życiem i wspomnieniamiWięcej

„Zalesie Barcińskie - wspomnienie o mieszkańcach”. To tytuł książki autorstwa Teresy Kaczmarek, która tworzona jest pod Patronatem TMMiG Barcin. Dzieło opowiada o ludziach pochodzących z tej małej miejscowości, którzy odnieśli sukces i przynieśli jej chlubę. Wśród jej bohaterów m.in. Remigiusz Kuźmiński.

Koncert w Bydgoszczy

Wpis z dnia: 11-11-2018

W dniu 11 lisyopada br. w Kościele Św. Mikołaja w Bydgoszczy odbył się koncert z okazji obchodów 100-tnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości. Z programem pieśni patriotycznych i muzyki chrześcijańskiej wystąpili, Daria Wójcik - śpiew (sopran), Remigiusz Kuźmiński - śpiew (tenor) oraz Izabela Wojciechowska  - fortepian (akompaniament).

Koncert w Gdyni

Wpis z dnia: 19-10-2018

W dniu 19 października br. w Centrum Artystycznym „DeguStacja Vintage & Art Club” w Gdyni odbył się koncert Remigiusza Kuźmińskiego. Zjawiskowe miejsce z kameralnym klimatem wzbogaciła sztuka wokalna i muzyka wysokiej klasy. Artysta wykonał repertuar pop - jazzowy, musicalowy i literacki.

Koncert w Janowcu Wielkopolskim

Wpis z dnia: 13-10-2018

W dniu 13 października br. w sali koncertowej MGOK w Janowcu Wielkopolskim wystąpił Remigiusz Kuźmiński. Artysta zabrał publiczność w podróż do swojego artystycznego świata. Warto dodać, że był to już trzeci koncert Remigiusza przed janowiecką widownią.

Wywiad w ogólnopolskim portalu muzycznym

Wpis z dnia: 06-10-2018

W dniu 6 października br. na łamach portalu Muzotakt pojawił się wywiad z Remigiuszem Kuźmińskim. W trakcie rozmowy z redaktorem Michałem Kubusem artysta odpowiadał nie tylko o swojej pracy artystycznej, ale i codziennym życiu.

Sesja zdjęciowa

Wpis z dnia: 04-10-2018

W dniu 4 października br. ukazała się sesja zdjęciowa Remigiusza Kuźmińskiego w pastelowych odcieniach. Artysta ubrany jest w białą koszulę oraz czarną muszkę.

Koncert w Białych Błotach

Wpis z dnia: 30-09-2018

W dniu 30 września br. w Kościele w Białych Błotach odbył się koncert w wykonaniu Darii Wójcik - śpiew (sopran) i Remigiusza Kuźmińskiego - śpiew (tenor). Soliści wykonali muzykę chrześcijańską oraz pieśni patriotyczne nawiązujące do tegorocznych obchodów 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości.

Pierwsza płyta duetowa

Wpis z dnia: 13-09-2018

Daria Wójcik i Remigiusz Kuźmiński to dyplomowani artyści. Studiowali w jednym mieście, w którym uzyskali wyższe magisterskie wykształcenie muzyczne. Ponadto oboje ukończyl te samą średnią szkołę muzyczną. W dniu 13 września br. ukazała się ich pierwsza wspólna płyta, której producentem i realizatorem nagrań jest MG Studio Bydgoszcz - Marcin Grzella.

Koncert w Lubostroniu

Wpis z dnia: 12-08-2018

Akademia Muzyczna w Bydgoszczy współpracuje z Pałacem Kultury w Lubostroniu, w którym odbywają się koncerty w wykonaniu studentów, absolwentów i wykładowców bydgoskiej uczelni. W dniu 12 sierpnia br. wystąpili Daria Wójcik - śpiew (sopran), Remigiusz Kuźmiński - śpiew (tenor) i Izabela Wojciechowska - fortepian (akompaniament).

Pierwsza płyta składanka

Wpis z dnia: 02-08-2018
Pierwsza płyta składankaWięcej

Utwór Remigiusza Kuźmińskiego „Tu i teraz” oraz kompozycja musicalowa „Przychodzi czas” pochodzące z jego drugiej płyty solowej, znalazły się także na płycie typu „składanka”. Album, który ukazał się 2 sierpnia br. zawiera muzykę wykonawców pochodzących z Powiatu Nakielskiego oraz z regionu Krajny i Pałuk.

Sesja nagraniowa

Wpis z dnia: 26-07-2018
Sesja nagraniowaWięcej

W dniu 26 lipca br. Remigiusz Kuźmiński wraz z Darią Wójcik rozpoczęli nagrania do pierwszej wspólnej płyty duetowej. Od rana w bydgoskim MG Studio artyści ciężko pracowali i jednocześnie doskonale się przy tym bawili. Typowe „przyjemne z pożytecznym”. Premiera albumu już wkrótce!

Koncert w Toruniu

Wpis z dnia: 21-06-2018
Koncert w ToruniuWięcej

Co roku w ramach Dni Torunia obchodzone jest Święto Muzyki. Z tej okazji 21 czerwca br. w Amfiteatrze przy Rynku Staromiejskim, zaplanowany był koncert Remigiusza Kuźmińskiego. Niestety jego występ pokrzyżowała nagła zmiana pogody. Tuż przed wyjściem na scenę nad Toruniem przeszła silna wichura.

Koncert w Ostromecku

Wpis z dnia: 10-06-2018

W dniu 10 czerwca br. na scenie plenerowej Pałacu w Ostromecku odbył się koncert w wykonaniu absolwentów Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Wystąpili Remigiusz Kuźmiński - śpiew (tenor) i Adriana Wdziękońska - fortepian (akompaniament). Koncert został zorganizowany w ramach Dnia Towarzystwa Polsko Niemieckiego z Bydgoszczy.

Koncert w Gnieźnie

Wpis z dnia: 03-06-2018

W dniu 3 czerwca br. Remigiusz Kuźmiński wystąpił z koncertem w gnieźnieńskim Kościele Św. Wawrzyńca. Artysta wykonał program składający się z pieśni patriotycznych i muzyki chrześcijańskiej. Wydarzenie zostało zorganizowane z okazji tegorocznych obchodów 100-tnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości.

Wywiad w portalu kcyńskim

Wpis z dnia: 22-05-2018

W dniu 22 maja br. Remigiusz Kuźmiński udzielił wywiadu dla portalu Kcynia Info. Artysta odpowiedział na kilka ciekawych pytań dotyczących swojej pracy artystycznej, edukacji i życia prywatnego. Rozmowę przeprowadził redaktor Robert Koniec.

Koncert w Rybitwach

Wpis z dnia: 18-04-2018
Koncert w RybitwachWięcej

W dniu 18 kwietnia br. w Dworku Turystyczno - Rekreacyjnym w miejscowości Rybitwy odbył się koncert w wykonaniu Darii Wójcik - śpiew (sopran) i Remigiusza Kuźmińskiego - śpiew (tenor). Soliści wykonali partie pochodzące z repertuaru musicalowego, literackiego, operetkowego oraz pop-operowego.

Singiel i teledysk „Przychodzi czas”

Wpis z dnia: 16-04-2018

W dniu 16 kwietnia br. ukazał się singiel i teledysk Remigiusza Kuźmińskiego zatytułowany „Przychodzi czas”, który znajduje się na jego drugiej płycie solowej. Jest to polskojęzyczna kompozycja z musicalu „Afera Mayerling". Produkcja i realizacja nagrania: MG Studio Bydgoszcz - Marcin Grzella

Koncert w Krakowie

Wpis z dnia: 20-03-2018

W dniu 20 marca br. w krakowskiej Piwnicy Artystycznej „Scena ATA” odbył się koncert Remigiusza Kuźmińskiego. Wspaniała widownia oraz stylowa sala koncertowa sprawiły, że klimat koncertu był niepowtarzalny. Warto dodać, że muzyk w tym miejscu wystąpił także w roku ubiegłym.

Koncert w Białożewinie

Wpis z dnia: 08-03-2018

W dniu 8 marca br. w sali widowiskowej Centrum Kultury w Białożewinie z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet wystąpił wokalista Remigiusz Kuźmiński. Podczas koncertu muzyk wykonał utwory pop - jazzowe, musicalowe i literackie.

Koncert w Mochlu

Wpis z dnia: 02-03-2018

W dniu 2 marca br. w sali widowiskowej GOK w Mochlu z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet odbyła się uroczysta gala zatytułowana "Kobiety z pasją". Podczas tego wydarzenia jednym z punktów programu był koncert wokalisty Remigiusza Kuźmińskiego.

Koncert w Janowcu Wielkopolskim

Wpis z dnia: 16-02-2018

W dniu 16 lutego br. Remigiusz Kuźmiński ponownie wystąpił w miejscowości Janowiec Wielkopolski. Tym razem koncert artysty został zorganizowany jako wydarzenie walentynkowe. Na scenie w sali koncertowej MGOK zaśpiewał utwory o tematyce miłosnej.

Wywiad w ogólnopolskim portalu muzycznym

Wpis z dnia: 13-02-2018

W dniu 13 lutego br. Remigiusz Kuźmiński udzielił wywiadu dla portalu Wyspa Muzyki FM. Artysta podczas rozmowy z redaktorem Przemysławem Kokotem odpowiedział na kilka pytań dotyczących pracy i edukacji artystycznej.

Koncert w Janowcu Wielkopolskim

Wpis z dnia: 27-01-2018

W dniu 27 stycznia br. Miejsko Gminny Ośrodek Kultury oraz Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefanii Popiołek w Janowcu Wielkopolskim, gościły w swoich progach Remigiusza Kuźmińskiego. W sali koncertowej MGOK artysta wykonał koncert składający się z kolęd i pastorałek.

Relacja na stronie BPMiG Barcin

Wpis z dnia: 26-01-2018

W dniu 26 sycznia br. na stronie BPMiG Barcin ukazała się relacja z koncertu Darii Wójcik i Remigiusza Kuźmińskiego, który w ostatnim czasie odbył się w piechcińskiej bibliotece z okazji powitania nowego roku.

Koncert w Piechcinie

Wpis z dnia: 24-01-2018

W dniu 24 stycznia br. w piechcińskiej filli Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Barcin z programem zimowym wystąpili, Daria Wójcik - śpiew (sopran) i Remigiusz Kuźmiński - śpiew (tenor). Za sprawą kolęd i pastorałek miłośnicy muzyki zostali zabrani w noworoczną podróż.

Koncert w Orchowie

Wpis z dnia: 21-01-2018

W dniu 21 stycznia br. w Kościele w Orchowie wystąpił wokalista Remigiusz Kuźmiński. Muzyk podczas swojego koncertu wykonał najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki.

Zjazd absolwentów Akademii Muzycznej w Bydgoszczy

Wpis z dnia: 13-01-2018

W dniu 13 stycznia br. po 10 latach od ukończenia studiów odbył się pierwszy zjazd absolwentów Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, którzy studiowali z Remigiuszem Kuźmińskim na jednym roku. Kilkugodzinne spotkanie odbyło się w bydgoskiej Restauracji „Sowa”. W planach są już kolejne jubileuszowe zjazdy.

Koncert w Bydgoszczy

Wpis z dnia: 12-01-2018

W dniu 12 stycznia br. już po raz kolejny w sali koncertowej bydgoskiej Fundacji „Światłownia” mogliśmy podziwiać wokalistę Remigiusza Kuźmińskiego. Koncert obfitował w wiele pozytywnych i noworocznych emocji. Muzyk wykonał polskie kolędy i pastorałki.