ROK 2017

Koncert w Barcinie

Data publikacji: 2017-12-20
Koncert w Barcinie

W środę (20 grudnia 2017 roku) w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Barcin odbył się koncert w wykonaniu sopranistki Darii Wójcik i tenora Remigiusza Kuźmińskiego. Przed wierną barcińską publicznością artyści zaprezentowali się w najpiękniejszych polskich kolędach, pastorałkach i utworach zimowo - bożonarodzeniowych. Relacja organizatora dostępna tutaj oraz w zakładce media!

Recital w Nakle nad Notecią

Data publikacji: 2017-12-15
Recital w Nakle nad Notecią

W piątek (15 grudnia 2017 roku) Remigiusz Kuźmiński wykonał recital w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Nakle nad Notecią. Zaśpiewał najpiękniejsze polskie kolędy, pastorałki i utwory zimowe w nowoczesnych aranżacjach. Relacja organizatora dostępna tutaj oraz w zakładce media!

Zimowe nagrań z ubiegłych lat

Data publikacji: 2017-12-13
Zimowe nagrań z ubiegłych lat

Powoli zbliżamy się do Świąt Bożego Narodzenia! W tym wyjątkowym świątecznym czasie zachęcamy Państwa do słuchania kilku utworów zimowo - bożonarodzeniowych w wykonaniu Remigiusza Kuźmińskiego, oraz Darii Wójcik. Materiały dostępne w zakładce dyskografia!

Koncert w Tucznie

Data publikacji: 2017-12-06
Koncert w Tucznie

W środę (6 grudnia 2017 roku) w instytucji oświatowej w Tucznie odbył się koncert w wykonaniu Darii Wójcik (sopran) i Remigiusza Kuźmińskiego (tenor). Artyści wykonali kilka utworów musicalowych i zimowo - bożonarodzeniowych.

Wywiad dla portalu muzyki kameralnej

Data publikacji: 2017-11-29
Wywiad dla portalu muzyki kameralnej

W środę (29 listopada 2017 roku) na łamach internetowego portalu z muzyką kameralną (www.cameralmusic.pl) będącego partnerem Radia RMF Classic, opublikowano obszerny wywiad z Remigiuszem Kuźmińskim. Materiał dostępny tutaj oraz w zakładce media!

Artykuł w portalu kcyńskim

Data publikacji: 2017-11-16
Artykuł w portalu kcyńskim

W niedzielę (26 listopada 2017 roku) na łamach serwisu informacyjnego Miasta i Gminy Kcynia (www.kcynia.info) ukazał się artykuł na temat życia, twórczości i pracy artystycznej Remigiusza Kuźmińskiego. Materiał dostępny tutaj oraz w zakładce media!

Wywiad dla Radia Nakło FM

Data publikacji: 2017-11-05
Wywiad dla Radia Nakło FM

W każde niedzielne popołudnie w Radiu Nakło FM emitowany jest autorski program Anny Stefaniuk zatytułowany "Regionalne Portrety". W niedzielę (5 listopada 2017 roku) gościem audycji był Remigiusz Kuźmiński. Rozmowa z artystą dotyczyła nie tylko pracy artystycznej, ale również innych zainteresowań pozamuzycznych i codziennego życia. Materiał radiowy wraz z zdjęciami dostępny tutaj i tutaj oraz w zakładce media!

Koncert w Trzemesznie

Data publikacji: 2017-10-31
Koncert w Trzemesznie

We wtorek (31 października 2017 roku) dwoje przyjaciół - artystów, Daria Wójcik (sopran) i Remigiusz Kuźmiński (tenor), wystąpili w Bazylice Mniejszej Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Trzemesznie. Koncertem muzyki chrześcijańskiej otworzyli uroczystą Noc Świętych. Wybrane zdjęcia dostępne w zakładce galeria!

Recital w Słaboszewku

Data publikacji: 2017-10-27
Recital w Słaboszewku

W piątkowy wieczór (27 października 2017 roku) w Dworku Literacko - Artystycznym w Słaboszewku administrowanym przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Dąbrowie, odbył się recital Remigiusza Kuźmińskiego. Wokalista zaprezentował repertuar musicalowy, literacki i pop - jazzowy.

Recital w Trzemesznie

Data publikacji: 2017-10-22
Recital w Trzemesznie

W niedzielny wieczór (22 października 2017 roku) w Bazylice Mniejszej Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Trzemesznie odbył się recital Remigiusza Kuźmińskiego. Wydarzenie miało miejsce z okazji Wspomnienia Przeniesienia Relikwii św. Wojciecha, oraz Liturgicznego Wspomnienia św. Jana Pawła II. Relacja organizatora dostępna tutaj oraz w zakładce media!

Wywiad dla Radia Żnin FM

Data publikacji: 2017-10-20
Wywiad dla Radia Żnin FM

W piątek (20 października 2017 roku) Remigiusz Kuźmiński już po raz kolejny miał przyjemność być Gościem Dnia Radia Żnin FM. W programie na żywo prowadzonym przez Jarka Brzeskiego opowiadał m.in. o obchodzonym w tym roku 10. leciu pracy artystycznej. Materiał radiowy dostępny tutaj oraz w zakładce media!

Artykuł w Tygodniku Pałuckim

Data publikacji: 2017-10-12
Artykuł w Tygodniku Pałuckim

W czwartek (12 października 2017 roku), Tygodnik Pałuckii opublikował artykuł o Benefisie 10-lecia Pracy Artystycznej Remigiusza Kuźmińskiego. Materiał dostępny tutaj oraz w zakładce media!

Artykuł w Gazecie Pomorskiej

Data publikacji: 2017-10-10
Artykuł w Gazecie Pomorskiej

We wtorek (10 października 2017 roku) na łamach Gazety Pomorskiej ukazała się artykuł relacjonujący Benefis 10-lecia Pracy Artystycznej Remigiusza Kuźmińskiego. Materiał dostępny tutaj oraz w zakładce media!

Benefis 10-lecia Pracy Artystycznej

Data publikacji: 2017-10-06
Benefis 10-lecia Pracy Artystycznej

W piątek (6 października 2017 roku) w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Barcin odbył się Benefis 10. Lecia Pracy Artystycznej Artystycznej Remigiusza Kuźmińskiego. Na scenie Remigiuszowi towarzyszyła Daria Wójcik (sopran) i Adriana Wdziękońska (fortepian). Wybrane zdjęcia dostępne w zakładce galeria, relacja organizatora tutaj, materiał TV Barcin tutaj, materiał TV Pałuki tutaj! Wszystkie te materiały dostepne także w zakładce media!

Koncert w Bydgoszczy

Data publikacji: 2017-08-18
Koncert w Bydgoszczy

W piątek (18 sierpnia 2017 roku) w sali koncertowej Fundacji „Światłownia” w Bydgoszczy odbył się koncert w wykonaniu zaprzyjaźnionej pary artystów, Darii Wójcik (sopran) i Remigiusza Kuźmińskiego (tenor), którzy wiosną tego roku wydali swoje płyty solowe! Podczas koncertu wokaliści zaprezentowali wybrane utwory z tychże albumów. Dodatkowo zaśpiewali także kilka duetów, m.in. z operetki „Wesoła Wdówka” i musicalu "Upiór w Operze".

Artykuł w Tygodniku Pałuckim

Data publikacji: 2017-07-20
Artykuł w Tygodniku Pałuckim

W czwartek (20 lipca 2017 roku) na łamach Tygodnika Pałuckiego ukazał się artykuł o Remigiuszu Kuźmińskim. Tematem przewodnim jest nagranie planowanej płyty z okazji zbliżającego się jubileuszu. Materiał papierowy dostępny tutaj, internetowy tutaj oraz w zakładce media!

Płyty ruszyły w świat

Data publikacji: 2017-07-14
Płyty ruszyły w świat

Miło jest nam poinformować, że na dzień dzisiejszy płyty solowe Remigiusza Kuźmińskiego trafiły już do ponad tysiąca osób zarówno w kraju, jak i za granicą! Obdarowani płytami zostali najwierniejsi słuchacze i sympatycy artysty, organizacje koncertowe, rodzina, bliscy i dalsi znajomi, a także jego profesorowie z wokalistyki i dyrygentury. Z wielką przyjemnością muzyk własnoręcznie podpisywał dedykacje i autografy!

Recital w Krotoszynie

Data publikacji: 2017-07-08
Recital w Krotoszynie

W sobotę (8 lipca 2017 roku) na scenie plenerowej przy Miejskim Centrum Kultury w Krotoszynie odbył się recital wokalisty Remigiusza Kuźmińskiego. Wydarzenie miało miejsce w ramach Jubileuszu 65. Lecia Ochotniczej Straży Pożarnej. Artysta wykonał repertuar pop - jazzowy pochodzący ze swojej pierwszej solowej płyty. Materiał TV Barcin dostępny tutaj oraz w zakładce media!

Koncert w Łabiszynie

Data publikacji: 2017-07-01
Koncert w Łabiszynie

W sobotę (1 lipca 2017 roku) w Amfiteatrze Letnim w Łabiszynie odbył się koncert w wykonaniu sopranistki Darii Wójcik i tenora Remigiusza Kuźmińskiego. Dwoje przyjaciół - artystów wykonało repertuar musicalowy, pop - operowy, operetkowy, a także utwory retro w aranżacjach orkiestrowych.

Recital w Toruniu

Data publikacji: 2017-06-21
Recital w Toruniu

W środę (21 czerwca 2017 roku) w Amfiteatrze Letnim przy OPP Dom Harcerza w Toruniu odbył się recital Remigiusza Kuźmińskiego. Wydarzenie miało miejsce w ramach Międzynarodowego Święta Muzyki. Artysta wykonał program z repertuarem musicalowym i literackim pochodzącym ze swojej drugiej płyty. Po zejściu ze sceny udzielił wywiadu dla TV Toruń. Materiał telewizyjny dostępny tutaj oraz w zakładce media!

Recital w Łabiszynie

Data publikacji: 2017-06-17
Recital w Łabiszynie

W sobotę (17 czerwca 2017 roku) na scenie przy Placu Tysiąclecia w Łabiszynie odbył się recital Remigiusza Kuźmińskiego. Występ miał miejsce w ramach „VI Łabiszyńskich Spotkań z Historią”, czyli trzydniowego wydarzenia składającego się z cyklu inscenizacji historycznych z okresu II wojny światowej. Artysta wykonał muzykę retro w aranżacjach orkiestrowych. Wydarzenie było transmitowane w Programie 1. Polskiego Radia.

Koncert w Grzybowie

Data publikacji: 2017-06-15
Koncert w Grzybowie

W czwartek (15 czerwca 2017 roku - w Uroczysty Dzień Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa) w Amfiteatrze Letnim w Grzybowie k. Wrześni odbył się koncert w wykonaniu Darii Wójcik (sopran) i Remigiusza Kuźmińskiego (tenor). Artyści wykonali repertuar pop - jazzowy, musicalowy, pop - operowy, operetkowy i religijny w języku polskim, angielskim i włoskim. Konferansjerkę koncertu poprowadziła Justyna Majewska - Michy.

Minęło dziesięć lat

Data publikacji: 2017-06-13
Minęło dziesięć lat

W dniach (12-13 czerwca 2017 roku) przypadła dziesiąta rocznica obrony magisterskiej Remigiusza Kuźmińskiego na Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Artysta kieruje podziękowania w stronę swoich wykładowców akademickich - za trud, poświęcenie, przekazaną wiedzę i pięć lat owocnie spędzonych na uczelni! Z sentymentem pozdrawia również całą swoją brać studencką, z którą przeżył najpiękniejsze lata swojego życia! Zdjęcia z czasów studiów dostępne w zakładce galeria!

Koncert w Gnieźnie

Data publikacji: 2017-05-28
Koncert w Gnieźnie

W niedzielę (28 maja 2017 roku) w Kościele Św. Wawrzyńca w Gnieźnie odbył się koncert w wykonaniu Darii Wójcik (sopran) i Remigiusza Kuźmińskiego (tenor). Wydarzenie zostało zorganizowane z okazji Dnia Matki. Artyści wykonali repertuar religijny i literacki.

Recital w Gębicach

Data publikacji: 2017-05-13
Recital w Gębicach

W sobotnie popołudnie (13 maja 2017 roku) w Kościele Św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty w Gębicach odbył się recital w wykonaniu wokalisty Remigiusza Kuźmińskiego. Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach uroczystości 100. Rocznicy Objawień Fatimskich. Artysta wykonał utwory religijne, literackie oraz kompozycje tematycznie nawiązujące do Dnia Matki.

Koncert w Gąsawie

Data publikacji: 2017-05-03
Koncert w Gąsawie

W środę (3 maja 2017 roku) w Kościele pod wezwaniem Św. Mikołaja w Gąsawie odbył się koncert w wykonaniu Darii Wójcik (sopran) i Remigiusza Kuźmińskiego (tenor). Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach uroczystości Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski i uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Artyści wykonali repertuar religijny i literacki. W koncercie udział wzięła także gąsawska orkiestra dęta.

Druga płyta solowa

Data publikacji: 2017-05-01
Druga płyta solowa

W poniedziałek (1 maja 2017 roku), w dzień 36. urodzin wokalisty Remigiusza Kuźmińskiego ukazała się jego druga płyta solowa. Krążek zawiera kompozycje musicalowe i literackie, w tym także jeden z autorskich utworów artysty. Producentem płyty jest tradycyjnie bydgoska Wytwórnia Nagraniowa MG Studio. Materiał płytowy dostępny w zakładce dyskografia!

Recital w Krakowie

Data publikacji: 2017-03-24
Recital w Krakowie

W piątek (24 marca 2017 roku) w Piwnicy Artystycznej "Scena ATA" w Krakowie odbył się recital w wykonaniu wokalisty Remigiusza Kuźmińskiego. Artysta wykonał repertuar pop - jazzowy, musicalowy i literacki. Krakowska publiczność przyjęła wykonawcę bardzo ciepło i z entuzjazmem.

Recital w Piechcinie

Data publikacji: 2017-03-07
Recital w Piechcinie

We wtorek (7 marca 2017 roku) w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Barcin (Filia Piechcin) odbył się recital Remigiusza Kuźmińskiego. Wydarzenie odbyło się z okazji Międzynarodowego Święta Kobiet. Artysta wykonał repertuar musicalowy i literacki. Relacja organizatora dostępna tutaj oraz w zakładce media!

Recital w Żninie

Data publikacji: 2017-02-22
Recital w Żninie

W środę (22 lutego 2017 roku) na scenie w sali koncertowej Żnińskiego Domu Kultury w Żninie odbył się recital w wykonaniu wokalisty Remigiusza Kuźmińskiego. Wydarzenie zostało zorganizowane z okazji Międzynarodowego Święta Kobiet. Artysta wykonał repertuar pop - jazzowy i literacki.

Sesja zdjęciowa

Data publikacji: 2017-02-17
Sesja zdjęciowa

I oto jest kolejna sesja zdjęciowa z udziałem artysty Remigiusza Kuźmińskiego! Pojawiała się w piątek (17 lutego 2017 roku). Serdecznie polecamy! Materiał dostępny w zakładce galeria!

Koncert w Barcinie

Data publikacji: 2017-02-08
Koncert w Barcinie

W środę (8 lutego 2017 roku) w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Barcin odbył się koncert Darii Wójcik (sopran) i Remigiusza Kuźmińskiego (tenor). Wydarzenie zatytułowane "Miłość i muzyka to najpiękniejszy duet" zostało zorganizowane z okazji Święta Zakochanych. Relacja organizatora dostępna tutaj, materiał TV Barcin tutaj oraz w zakładce media!

Koncert w Orchowie

Data publikacji: 2017-01-22
Koncert w Orchowie

W niedzielę (22 stycznia 2017 roku) w Kościele Chrystusa Dobrego Pasterza w Orchowie odbył się koncert w wykonaniu Darii Wójcik (sopran) i Remigiusza Kuźmińskiego (tenor). Wydarzenie zostało zorganizowane z okazji powitania Nowego Roku '2017. Artyści wykonali kolędy, pastorałki i utwory zimowo - bożonarodzeniowe.

Recital w Młodocinie

Data publikacji: 2017-01-19
Recital w Młodocinie

W czwartek (19 stycznia 2017 roku) w sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury w Młodocinie odbył się recital w wykonaniu wokalisty Remigiusza Kuźmińskiego. Wydarzenie zostało zorganizowane z okazji Dnia Babci i Dziadka, oraz powitania Nowego Roku '2017. Artysta wykonał repertuar pop - jazzowy i literacki. Wybrane zdjęcia dostępne w zakładce galeria!

Recital w Gębicach

Data publikacji: 2017-01-06
Recital w Gębicach

W piątek (6 stycznia 2017 roku) w Kościele Św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty w Gębicach odbył się recital w wykonaniu wokalisty Remigiusza Kuźmińskiego. Wydarzenie zostało wpisane w ramach Święta Trzech Króli. Artysta wykonał kolędy, pastorałki i utwory zimowe.