REMIGIUSZ KUŹMIŃSKI
absolwent Akademii Muzycznej w Bydgoszczy
w klasie wokalistyki jazzowej i klasycznej
oraz dyrygentury jazzowej i klasycznej
z tytułem magistra sztuki

REMIGIUSZ KUŹMIŃSKI
absolwent Akademii Muzycznej w Bydgoszczy
w klasie wokalistyki jazzowej i klasycznej
oraz dyrygentury jazzowej i klasycznej
z tytułem magistra sztuki

REMIGIUSZ KUŹMIŃSKI
absolwent Akademii Muzycznej w Bydgoszczy
w klasie wokalistyki jazzowej i klasycznej
oraz dyrygentury jazzowej i klasycznej
z tytułem magistra sztuki

ROK 2017

Relacja na stronie BPMiG Barcin

Wpis z dnia: 22-12-2017

W dniu 22 grudnia br. na stronie BPMiG Barcin została opublikowana relacja z koncertu Darii Wójcik i Remigiusza Kuźmińskiego, który ostatnio odbył się w barcińskiej bibliotece z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Koncert w Barcinie

Wpis z dnia: 20-12-2017

W dniu 20 grudnia br. w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Barcin odbył się koncert w wykonaniu sopranistki Darii Wójcik i tenora Remigiusza Kuźmińskiego. Przed wierną barcińską publicznością artyści zaprezentowali polskie kolędy i pastorałki.

Koncert w Nakle nad Notecią

Wpis z dnia: 15-12-2017

W dniu 15 grudnia br. Remigiusz Kuźmiński wykonał koncert w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Nakle nad Notecią. Zaśpiewał najpiękniejsze polskie kolędy, pastorałki i utwory zimowe w nowoczesnych aranżacjach.

Koncert w Tucznie

Wpis z dnia: 06-12-2017

W dniu 6 grudnia br. w instytucji oświatowo - wychowawczej w Tucznie wystąpili, Daria Wójcik - śpiew (sopran) i Remigiusz Kuźmiński - śpiew (tenor). Artyści wykonali kilka utworów musicalowych, pop-operowych i zimowo-bożonarodzeniowych.

Wywiad w ogólnopolskim portalu muzycznym

Wpis z dnia: 29-11-2017

W dniu 29 listopada br. na łamach portalu Cameral Music będącego partnerem Radia RMF Classic, opublikowano wywiad z Remigiuszem Kuźmińskim. Artysta podczas rozmowy z redaktor Marią Łakomik odpowiedział na pytania dotyczące swojego życia artystycznego oraz prywatnego.

Artykuł w serwisie kcyńskim

Wpis z dnia: 16-11-2017

W dniu 16 listopada br. na łamach serwisu informacyjnego Kcynia Info ukazał się artykuł na temat życia, twórczości i pracy artystycznej Remigiusza Kuźmińskiego. Autorem publikacji jest redaktor Robert Koniec.

Wywiad w Radiu Nakło FM

Wpis z dnia: 05-11-2017

W każde niedzielne popołudnie w Radiu Nakło FM emitowany jest autorski program Anny Stefaniuk zatytułowany "Regionalne Portrety". W dniu 5 listopada br. gościem audycji był Remigiusz Kuźmiński. Rozmowa z artystą dotyczyła nie tylko pracy artystycznej, ale również codziennego życia.

Koncert w Trzemesznie

Wpis z dnia: 31-10-2017

W dniu 31 października br. Daria Wójcik - śpiew (sopran) i Remigiusz Kuźmiński - śpiew (tenor) wystąpili w Bazylice Mniejszej w Trzemesznie. Koncertem muzyki chrześcijańskiej otworzyli uroczystą Noc Świętych.

Koncert w Słaboszewku

Wpis z dnia: 27-10-2017

W dniu 27 października br. w Dworku Literacko - Artystycznym w Słaboszewku administrowanym przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Dąbrowie, odbył się koncert Remigiusza Kuźmińskiego. Wokalista zaprezentował repertuar musicalowy, literacki i pop - jazzowy.

Koncert w Trzemesznie

Wpis z dnia: 22-10-2017

W dniu 22 października br. w Bazylice Mniejszej w Trzemesznie odbył się koncert Remigiusza Kuźmińskiego. Wydarzenie miało miejsce z okazji Wspomnienia Przeniesienia Relikwii św. Wojciecha oraz Liturgicznego Wspomnienia św. Jana Pawła II.

Wywiad w Radiu Żnin FM

Wpis z dnia: 20-10-2017

W dniu 20 października br. Remigiusz Kuźmiński już po raz kolejny miał przyjemność być Gościem Dnia Radia Żnin FM. W programie na żywo prowadzonym przez Jarka Brzeskiego opowiadał m.in. o obchodzonym w tym roku 10. leciu pracy artystycznej.

Artykuł w gazecie Tygodnik Pałuki

Wpis z dnia: 12-10-2017

W dniu 12 października br. Tygodnik Pałuki opublikował artykuł relacjonujący Benefis 10-lecia Pracy Artystycznej Remigiusza Kuźmińskiego, który ostatnio odbył się w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Barcin. Autorem artykułu jest redaktor Karol Gapiński.

Relacja w TV Barcin

Wpis z dnia: 12-10-2017

W dniu 12 października br. na antenie Telewizji Barcin wyemitowana została relacja z Benefisu 10-lecia Pracy Artystycznej Remigiusza Kuźmińskiego, który w minionym czasie odbył się w barcińskiej bibliotece.

Artykuł w Gazecie Pomorskiej

Wpis z dnia: 10-10-2017

W dniu 10 października br. na łamach Gazety Pomorskiej ukazał się artykuł autorstwa Joanny Bejmy relacjonujący Benefis 10-lecia Pracy Artystycznej Remigiusza Kuźmińskiego, który niedawno odbył się w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Barcin.

Relacja w portalu Tygodnika Pałuki

Wpis z dnia: 10-10-2017

W dniu 10 października br. na łamach portalu Tygodnika Pałuki ukazała się relacja video i foto z Benefisu 10-lecia Pracy Artystycznej Remigiusza Kuźmińskiego, który miał miejsce 6 października w barcińskiej bibliotece. Twórcą publikacji jest redaktor Karol Gapiński.

Relacja na stronie BPMiG Barcin

Wpis z dnia: 09-10-2017

W dniu 9 października br. na stronie BPMiG Barcin opubliowano relację z Benefisu 10-lecia Pracy Artystycznej Remigiusza Kuźmińskiego, który niedawno odbył się w barcińskiej bibliotece.

Benefis 10-lecia Pracy Artystycznej

Wpis z dnia: 06-10-2017

W dniu 6 października br. w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Barcin odbył się Benefis 10-lecia Pracy Artystycznej wokalisty (tenora) Remigiusza Kuźmińskiego. Na scenie towarzyszyły mu Daria Wójcik - śpiew (sopran) i Adriana Wdziękońska - fortepian (akompaniament). Wydarzenie poprowadziła dyrektor biblioteki Grażyna Szafraniak.

Koncert w Bydgoszczy

Wpis z dnia: 18-08-2017

W dniu 18 sierpnia br. w sali koncertowej Fundacji „Światłownia” w Bydgoszczy odbył się koncert Darii Wójcik - śpiew (sopran) i Remigiusza Kuźmińskiego - śpiew (tenor), którzy zaprezentowali wybrane utwory ze swoich wydanych niedawno płyt solowych. Zaśpiewali także kilka duetów, m.in. z operetki „Wesoła Wdówka” i musicalu "Upiór w Operze".

Artykuł w portalu Tugodnika Pałuki

Wpis z dnia: 03-08-2017

W dniu 3 sierpnia br. na łamach portalu Tygodnika Pałuki ukazał się artykuł o Remigiuszu Kuźmińskim. Tematem przewodnim jest nagranie planowanej płyty duetowej z okazji zbliżającego się jubileuszu. Autorem artykułu jest redaktor Magdalena Kruszka.

Artykuł w gazecie Tygodnik Pałuki

Wpis z dnia: 20-07-2017

W dniu 20 lipca br. na łamach gazety Tygodnika Pałuki ukazał się artykuł o Remigiuszu Kuźmińskim. Tematem przewodnim jest nagranie planowanej płyty duetowej z okazji zbliżającego się jubileuszu. Autorem artykułu jest redaktor Magdalena Kruszka.

Relacja w TV Barcin

Wpis z dnia: 13-07-2017

W dniu 13 lipca br. na antenie Telewizji Barcin została wyemitowana relacja z koncertu Remigiusza Kuźmińskiego, który niedawno miał miejsce w Krotoszynie z okazji Jubileuszu 65. Lecia Ochotniczej Straży Pożarnej.

Koncert w Krotoszynie

Wpis z dnia: 08-07-2017

W dniu 8 lipca br. na scenie plenerowej przy MDK w Krotoszynie odbył się koncert Remigiusza Kuźmińskiego. Wydarzenie miało miejsce w ramach Jubileuszu 65. Lecia Ochotniczej Straży Pożarnej. Artysta wykonał repertuar pop - jazzowy pochodzący ze swojej pierwszej solowej płyty.

Koncert w Łabiszynie

Wpis z dnia: 01-07-2017
Koncert w ŁabiszynieWięcej

W dniu 1 lipca br. w Amfiteatrze Letnim w Łabiszynie odbył się koncert, podczas którego wystąpili sopranistka Daria Wójcik i tenor Remigiusz Kuźmiński. Dwoje przyjaciół - artystów wykonało repertuar musicalowy, pop-operowy, operetkowy, a także utwory retro w aranżacjach orkiestrowych.

Wywiad i relacja w TV Toruń

Wpis z dnia: 30-06-2017

W dniu 30 czerwca br. w magazynie informacyjnym Telewizji Toruń został wyemitowany krótki wywiad z Remigiuszem Kuźmińskim i relacja z jego koncertu, który niedawno miał miejsce w Toruniu z okazji Święta Muzyki i Dni Torunia.

Koncert w Toruniu

Wpis z dnia: 21-06-2017

W dniu 21 czerwca br. w Amfiteatrze Letnim przy Rynku Staromiejskim w Toruniu odbył się koncert Remigiusza Kuźmińskiego. Wydarzenie miało miejsce w ramach Święta Muzyki i Dni Torunia. Artysta wykonał program z repertuarem musicalowym i literackim.

Koncert w Łabiszynie

Wpis z dnia: 17-06-2017

W dniu 17 czerwca br. na scenie przy Placu Tysiąclecia w Łabiszynie odbył się koncert Remigiusza Kuźmińskiego, w ramach „VI Łabiszyńskich Spotkań z Historią”, czyli inscenizacji historycznych z okresu II wojny światowej. Wydarzenie było transmitowane w Programie 1. Polskiego Radia.

Koncert w Grzybowie

Wpis z dnia: 15-06-2017
Koncert w GrzybowieWięcej

W Święto Bożego Ciała w Amfiteatrze Letnim w Grzybowie k. Wrześni odbył się koncert w wykonaniu Darii Wójcik - śpiew (sopran) i Remigiusza Kuźmińskiego - śpiew (tenor). Konferansjerkę koncertu poprowadziła Justyna Majewska-Michy.

Minęło dziesięć lat

Wpis z dnia: 12-06-2017

W dniach 12 i 13 czerwca br. przypadła dziesiąta rocznica obrony magisterskiej Remigiusza Kuźmińskiego w Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, Artysta kieruje serdeczne podziękowania w stronę wszystkich swoich wykładowców. Pozdrawia również swoją brać studencką, z którą przeżył najpiękniejsze lata swojego życia.

Koncert w Gnieźnie

Wpis z dnia: 28-05-2017
Koncert w GnieźnieWięcej

W dniu 28 maja br. w Kościele Św. Wawrzyńca w Gnieźnie odbył się koncert. Wystąpili Daria Wójcik - śpiew (sopran) i Remigiusz Kuźmiński - śpiew (tenor). Wydarzenie zostało zorganizowane z okazji Dnia Matki. Artyści wykonali repertuar religijny i literacki.

Koncert w Gębicach

Wpis z dnia: 13-05-2017
Koncert w GębicachWięcej

W dniu 13 maja br. w Kościele w Gębicach odbył się koncert w wykonaniu wokalisty Remigiusza Kuźmińskiego. Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach uroczystości 100. Rocznicy Objawień Fatimskich.

Koncert w Gąsawie

Wpis z dnia: 03-05-2017
Koncert w GąsawieWięcej

W dniu 3 maja br. w Kościele w Gąsawie odbył się koncert w wykonaniu Darii Wójcik - śpiew (sopran) i Remigiusza Kuźmińskiego - śpiew (tenor). Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach uroczystości Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski i Konstytucji III Maja. W koncercie udział wzięła także gąsawska orkiestra dęta.

Druga płyta solowa

Wpis z dnia: 01-05-2017

W dzień 36. urodzin Remigiusza Kuźmińskiego 1 maja br. ukazała się jego druga płyta solowa. Krążek zawiera kompozycje musicalowe i literackie, w tym także jeden z autorskich utworów artysty. Producentem płyty i realizatorem nagrań jest Wytwórnia Nagraniowa MG Studio Bydgoszcz - Marcin Grzella.

Sesja nagraniowa

Wpis z dnia: 15-04-2017

W dniu 15 kwietnia br. rozpoczęły się nagrania do drugiej płyty solowej Remigiusza Kuźmińskiego. Już wkrótce premiera albumu. Jego producentem i realizatorem jest bydgoska Wytwórnia Nagraniowa MG Studio.

Koncert w Krakowie

Wpis z dnia: 24-03-2017

W dniu 24 marca br. w Piwnicy Artystycznej "Scena ATA" w Krakowie odbył się koncert w wykonaniu Remigiusza Kuźmińskiego. Artysta wykonał repertuar pop - jazzowy, musicalowy i literacki. Krakowska publiczność przyjęła wykonawcę bardzo ciepło i z entuzjazmem.

Koncert w Piechcinie

Wpis z dnia: 07-03-2017

W dniu 7 lipca br. w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Barcin (Filia Piechcin) odbył się koncert Remigiusza Kuźmińskiego. Wydarzenie zorganizowano z okazji Międzynarodowego Święta Kobiet. Artysta wykonał repertuar musicalowy i literacki.

Koncert w Żninie

Wpis z dnia: 22-02-2017

W dniu 22 lutego br. na scenie w sali koncertowej ŻDK w Żninie odbył się koncert w wykonaniu Remigiusza Kuźmińskiego. Wydarzenie zostało zorganizowane z okazji Międzynarodowego Święta Kobiet. Artysta wykonał repertuar pop - jazzowy i literacki.

Sesja zdjęciowa

Wpis z dnia: 17-02-2017

I oto jest kolejna sesja zdjęciowa z udziałem Remigiusza Kuźmińskiego. Ukazała się ona 17 lutego br. Zdjęcia z tej sesji zostaną wykorzystae na potrzeby drugiej płyty solowej wokalisty, która obecnie jest w trakcie przygotowań.

Relacja w TV Barcin

Wpis z dnia: 16-02-2017

W dniu 16 lutego br. na antenie Telewizji Barcin została wyemitowana relacja z koncertu Darii Wójcik i Remigiusza Kuźmińskiego, który w ostatnim czasie odbył się z okazji Święta Zakochanych w barcińskiej bibliotece.

Relacja na stronie BPMiG Barcin

Wpis z dnia: 10-02-2017

W dniu 10 lutego br. ma stronie BPMiG Barcin opublikowano relację z koncertu Darii Wójcik i Remigiusza Kuźmińskiego, który w minionym czasie odbył się w barcińskiej bibliotece z okazji Walentynek.

Koncert w Barcinie

Wpis z dnia: 08-02-2017

W dniu 8 lutego br. w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Barcin odbył się koncert w wykonaniu Darii Wójcik - śpiew (sopran) i Remigiusza Kuźmińskiego - śpiew (tenor). Wydarzenie zatytułowane "Miłość i muzyka to najpiękniejszy duet" zostało zorganizowane z okazji Święta Zakochanych.

Koncert w Orchowie

Wpis z dnia: 22-01-2017

W dniu 22 stycznia br. w Kościele w Orchowie odbył się koncert, podczas któego wystąpili Daria Wójcik - śpiew (sopran) i Remigiusz Kuźmiński - śpiew (tenor). Wydarzenie zostało zorganizowane z okazji powitania Nowego Roku '2017.

Koncert w Młodocinie

Wpis z dnia: 19-01-2017

W dniu 19 stycznia br. w sali widowiskowej MDK w Młodocinie odbył się koncert w wykonaniu Remigiusza Kuźmińskiego. Wydarzenie zostało zorganizowane z okazji Dnia Babci i Dziadka, oraz powitania Nowego Roku '2017. Artysta wykonał repertuar pop - jazzowy i literacki.

Koncert w Gębicach

Wpis z dnia: 06-01-2017

W dniu 6 stycznia br. w Kościele w Gębicach odbył się koncert w wykonaniu wokalisty Remigiusza Kuźmińskiego. Wydarzenie zostało wpisane w ramach Święta Trzech Króli.