ROK 2008

Życzenia Bożonarodzeniowe

Data publikacji: 2008-12-20
Życzenia Bożonarodzeniowe

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzymy Państwu, aby zarówno ta wyjątkowa Noc, jak i cały ten świąteczny czas był przepełniony miłością, bezinteresowną dobrocią i głęboką radością. Cudownych Świąt!

Recital w Środzie Wielkopolskiej

Data publikacji: 2008-05-03
Recital w Środzie Wielkopolskiej

W sobotę (3 maja 2008 roku) na scenie plenerowej Stadionu Mijeskiego w Środzie Wielkopokskiej, wystąpił wokalista Remigiusz Kuźmiński. Wykoanł utwory pop - jazzowe i musicalowe.

Życzenia Wielkanocne

Data publikacji: 2008-03-20
Życzenia Wielkanocne

Z okazji zbliżającyh się Świąt Wielkiej Nocy życzymy Państwu wszystkie co najlepsze. Niech Zmartwychwstały Chrystus będzie Waszą siłą, radością i nadzieją. Wesołego Alleluja!

Recital w Janikowie

Data publikacji: 2008-03-15
Recital w Janikowie

W sobotę (15 marca 2008 roku) Remigiusz Kuźmiński był gościem specjalnym Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki w Janikowie. Na scenie w sali koncertowej Miejsko - Gminnego Ośrodka wykonał recital, składający się z utworów pop - jazzowych, musicalowych i literackich. Występ artysty odbył się w trakcie przerwy obradowania komisji jurorskiej.

Teledysk do utworu "Kochać"

Data publikacji: 2008-03-05
Teledysk do utworu

W środę (5 marca 2008 roku) w katolickiej TV Trwam odbyła się premiera teledysku Remigiusza Kuźmińskiego do utworu „Kochać”. Wideoklip został nakręcony w podbydgoskim Myślęcinku przez ekipę telewizyjną złożoną ze studentów Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu pod przewodnictwem Piotra Dublańskiego. Niestety klip ten dostępny jest tylko na antenie telewizji.