REMIGIUSZ KUŹMIŃSKI
absolwent Akademii Muzycznej w Bydgoszczy
w klasie wokalistyki jazzowej i klasycznej
oraz dyrygentury jazzowej i klasycznej
z tytułem magistra sztuki

REMIGIUSZ KUŹMIŃSKI
absolwent Akademii Muzycznej w Bydgoszczy
w klasie wokalistyki jazzowej i klasycznej
oraz dyrygentury jazzowej i klasycznej
z tytułem magistra sztuki

REMIGIUSZ KUŹMIŃSKI
absolwent Akademii Muzycznej w Bydgoszczy
w klasie wokalistyki jazzowej i klasycznej
oraz dyrygentury jazzowej i klasycznej
z tytułem magistra sztuki

ROK 2007

Festiwal „Pejzaż bez Ciebie” w Bydgoszczy

Wpis z dnia: 03-11-2007

Remigiusz Kuźmiński, jako świeżo upieczony absolwent bydgoskiej Akademii Muzycznej, wziął udział w Festiwalu Twórczości Niezapomnianych Artystów Polskich „Pejzaż bez Ciebie” w Bydgoszczy, który poświęcony był Annie Jantar. Przesłuchania konkursowe odbyły się w bydgoskim Pałacu Młodzieży.

Dyplomatorium w Akademii Muzycznej w Bydgoszczy

Wpis z dnia: 31-10-2007

W Akademii Muzycznej w Bydgoszczy odbyło się uroczyste dyplomatorium, podczas którego Remigiusz Kuźmiński z rąk władz uczelni odebrał dyplom magisterski. Artysta składa podziękowania swoim wykładowcom, rektorowi, dziekanowi, promotorowi i recenzentowi pracy magsterskiej za przekazanie cennej wiedzy i umiejętności, koleżankom i kolegom za pięć lat studiów wspólnie spędzonych na uczelni, a także rodzicom i siostrze za wsparcie w trudnych chwilach.

Koncert w Bydgoszczy

Wpis z dnia: 14-10-2007

W dniu 14 października br. zespół pop-gospelowy "Quadrans", którego solistą jest Remigiusz Kuźmiński, wykonał koncert przed takimi gwiazdami jak: Ewa Bem i zespół „Raz, Dwa, Trzy”. Wydarzenie odbyło się w bydgoskiej Hali „Łuczniczka” z okazji „Dnia Papieskiego”.

Artykuł w Gazecie Pomorskiej

Wpis z dnia: 12-10-2007

W dniu 12 października br. na łamach Gazety Pomorskiej ukazał się artykuł o zespole pop-gospelowym „Quadrans” z Bydgoszczy, którego solistami są Katarzyna Szewczyk i Remigiusz Kuźmiński.

Artykuł w Expressie Bydgoskim

Wpis z dnia: 15-09-2007

W dniu 15 września br. na łamach Expressu Bydgoskiego ukazał się krótki artykuł o Remigiuszu Kuźmińskim przedstawiający jego sylwetkę artystyczną.

Obrona magisterska w Akademii Muzycznej w Bydgoszczy

Wpis z dnia: 13-06-2007

W dniach 12 i 13 czerwca br. Remigiusz Kuźmiński ukończył studia na Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Z wynikiem bardzo dobrym obronił pracę magisterską oraz koncert dyplomowy z wokalistyki i dyrygentury. Uzyskał wyższe wykształcenie muzyczne jako dyplomowany wokalista i dyrygent z tytułem magistra sztuki.

Koncert w Bydgoszczy

Wpis z dnia: 20-05-2007

W dniu 20 maja br. w bydgoskim Fordonie odbył się festyn zorganizowany przez CKK Wiatrak. Na plenerowej scenie wystąpiła m.in. grupa „Arka Noego” oraz zespół pop-gospelowy „Quadrans”, którego solistą jest student V roku Akademii Muzycznej w Bydgoszczy - Remigiusz Kuźmiński.

44. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej 'Opole 2007

Wpis z dnia: 31-03-2007

Remigiusz Kuźmiński został wydelegowany do udziału w eliminacjach Konkursu “Debiuty” 44. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej 'Opole 2007, które odbyły się w gmachu bydgoskiej Telewizji Polskiej. Niestety zabrakło szczęścia, by znaleźć się wśród wyłonionych finalistów.

Koncert w Nakle nad Notecią

Wpis z dnia: 14-01-2007

W dniu 14 stycznia br. bydgoski zespół „Quadrans” pod kierunkiem pianisty Tomasza Szewczyka wraz z pozostałymi instrumentalistami, sekcją wokalną i solistami w osobie Katarzyny Szewczyk i Remigiusza Kuźmińskiego, wystąpił z koncertem kolęd w OśrodkU Kultury w Nakle nad Notecią.

Koncert w Bydgoszczy

Wpis z dnia: 05-01-2007

W dniu 5 stycznia br. Remigiusz Kuźmiński, student V roku Akademii Muzycznej w Bydgoszczy wraz z zespołem pop-gospelowym „Quadrans” pod kierownictwem Tomasza Szewczyka, wystąpił z koncertem kolęd w Parafii Matki Bożej Królowej Męczenników w bydgoskim Fordonie.